BÓLE KRĘGOSŁUPA JAKO BRAK POŁĄCZENIA Z RODAMI

  • Post category:Blog


Urywki z sesji.

Na ustawienie zgłosiła się młoda kobieta z bólami kręgosłupa, które zaczęły się po niespodziewanej śmierci jej mamy. Klientka nie znała swojego ojca. Mama zaszła w ciążę na studenckiej imprezie. Po urodzeniu dziecka wróciła do swoich rodziców na wieś. Zajęła się wychowaniem córki i pracą w gospodarstwie. Klientka miała bardzo złe wspomnienia z dzieciństwa odnośnie babci, która za nieukończenie studiów swojej córki obwiniała wnuczkę. Klientka zaraz po szkole średniej wyjechała do innego miasta.

Ustawiłyśmy mamę klientki, jej nieznanego ojca, babcię (mamę mamy) i reprezentanta kręgosłupa.

Mama klientki była nieobecna. Reprezentant kręgosłupa z miłością patrzył na klientkę, ale ona powiedziała, że jej to przeszkadza.Ojciec był jej obojętny.

Klientka poczuła niesamowitą złość do babci. ,,Mogłabym ją zabić, wszystkich mogłabym zabić”- powiedziała. Klientka przyznała, że często jest zła na wiele osób i sama nie wie za co. Wtedy reprezentant kręgosłupa podszedł do babci jakby chciał ją chronić.

W jej bólach kręgosłupa odzywał się brak szacunku i tłumiona złość, mająca swoje korzenie w relacji z babcią. Klientka nie była w stanie zaakceptować jej jako kobiety ze swojego rodu.

Poprosiłam klientkę, aby popatrzyła na babcię nie jak na osobę, ale jak na duszę, bez jej słów i czynów. Kiedy klientka popatrzyła w ten sposób na babcię, jej mama podeszła do nich i obie je objęła. Wtedy popłynęła miłość między tymi kobietami. Miłość, która płynęła z całego rodu mamy dając jej siłę.

Ustawiłam również rodziców i dziadków jej ojca jako reprezentantów całego rodu z jego strony.

Poprosiłam, aby popatrzyła na oba rody. Na rodzinę ze strony mamy i na rodzinę ze strony taty, ponieważ z obu stron płyną do niej talenty i jakości przypisane dla każdego rodu.

Klientka powiedziała, że nigdy nie myślała w ten sposób o rodzinie ojca. Dopiero wtedy wspomniała, że prawdopodobnie jest podobna do rodziny ojca, bo u niej wszyscy mają ciemne włosy i brązowe oczy a ona jest niebieskooką blondynką. Klientka szczególną miłość poczuła do mamy swojego ojca. Była tak wzruszona spotkaniem drugiej babci, że od razu nadała jej imię.

Kiedy klientka patrzyła na obie rodziny, reprezentant kręgosłupa podszedł do niej a ona stwierdziła, że czuje się teraz bardziej stabilnie.