CZY CHODZISZ NA RANDKI Z „PIENIĘDZMI”?

  • Post category:Blog

✨Nasz stosunek do pieniędzy bywa często ,,sztywny”, ,,pełny pretensji” i złości, więc pieniądze nie przychodzą, bo kto chce przebywać ze sztywniaczką, ,,focherką” czy złośnicą.

✨Często moim klientom proponuję randkę z Pieniędzmi. Takie ćwiczenie, które nie tylko pokaże Ci Twoje emocje z nimi związane, ale spowoduje, że się wyluzujesz.

✨Postaw dwa krzesła, na jednym usiądź Ty na drugim postaw poduszkę, coś co będzie symbolizowało Pieniądze. 😉(może być nawet ze zdjęciem Brada Pitta lub innego bożyszcza). Oczywiście płeć tu nie gra roli.

✨Dwie filiżanki, dwa talerzyki, kawa, herbata, ciastka do wyboru. Nalej dla swojego ,,gościa” kawę, daj ciastko. I posiedź tak jakiś czas. Pogadaj. Poczuj co te Pieniądze chcą Ci przekazać. Jeśli chcesz ,,wygarnąć” to też szacunkiem i spokojem.

✨Poproś Pieniądze o co chcesz, ale nie z roli ofiary a partnera. Potraktuj Pieniądze tak jakbyś sama chciała być potraktowana na randce.

✨I proszę nie w piżamie ani w innych ,,domowych ubraniach”. Postępuj ze sobą tak jakbyś wychodziła na prawdziwą randkę. Domowe otoczenie też ma znaczenie. Zapraszasz w końcu pieniądze do swojego życia, domu.