CZY WIESZ DLACZEGO TRACISZ PIENIĄDZE?

  • Post category:Blog

Urywki z warsztatów

✨Klientka założyła firmę, ale w momencie kiedy zaczęła zarabiać większe pieniądze, zaczęła je nieoczekiwanie tracić. Bez przerwy coś się zdarzało co wymagało większej gotówki. Klientka zaczęła obawiać się zarabiać większe pieniądze.

Szukałyśmy strat w rodzinie.

W ustawieniu pokazali się dziadkowie. Klientka przypomniała sobie, że dziadek zarobił pieniądze w niezbyt legalny sposób. Jako zamożny człowiek, był pożądany przez kobiety na wsi. Wdał się w romans z sąsiadką. Babcia nie mogła tego znieść, więc doniosła na niego w sprawie zarobionych pieniędzy. Dziadek trafił do więzienia na kilka lat oraz stracił wszystkie pieniądze. Po wyjściu z więzienia zamieszkał z kochanką. Na starość wrócił do babci, ale było między nimi dużo złości i kłótni.

Poprosiłam klientkę, aby popatrzyła na babcię i powiedziała „zapłacę za ciebie babciu”.

Potem, aby powiedziała do dziadka „ bardzo Cię kocham dziadku. Ja cię kocham czy jesteś bogaty czy biedny, takim cię kocham jaki jesteś. Kiedy tracę moje pieniądze jestem blisko przy tobie. Ale jest coś co nas ubogaca bardziej niż pieniądze, to jest miłość. A teraz zostawię cię z Twoim losem, ja się zgadzam na niego, nawet jeśli dzisiaj mnie to jeszcze boli. To jest twój los. Zgadzam się na babcię taką jaka była, ona stała się Twoim przeznaczeniem. I zgadzam się na twoją przyjaciółkę taka jaka była. Na nie obie zgadzam się takie jakie były. One były twoim przeznaczeniem i losem.

A teraz będę miała pieniądze, właśnie dla ciebie, mój sukces dedykuję tobie dziadku.”

✨Kiedy boimy się, że coś może się stać, to te lęki patrzą na coś w przeszłości. Trzeba spojrzeć gdzie to się wydarzyło. Bo to czego się boimy już się stało. Kiedy spojrzy się na tę sytuację, uzdrowi ją, zostawi los przy tamtych osobach, można wtedy pójść do własnej przyszłości już bez lęku.

✨A czy Ty tracisz pieniądze i nie wiesz dlaczego?