DLACZEGO MĘŻCZYŹNI MNIE NIE WIDZĄ?

  • Post category:Blog

URYWKI Z SESJI

Kobieta trzydzieści pięć lat. Wykształcona, dobrze zarabia, inteligentna i piękna. „Mężczyźni mnie nie widzą… patrzą przeze mnie na wylot. Dlaczego mnie nie zauważają?”

Ustawienie pokazało, że kobieta została wciągnięta w relację między swoimi rodzicami. Ojciec zawsze to ją pytał o ważne decyzje związane z jego firmą. Ona nawet ,,decydowała’’ gdzie rodzice spędzą wspólne wakacje. Do niej dzwonił, gdy miał trudny dzień. Została tzw. ,,symboliczną żoną’’ dla swojego ojca.

W takim przypadku wszyscy mężczyźni – rówieśnicy odbierają taką kobietę jak zajętą i nie wykazują inicjatywy mającej na celu bliższe poznanie czy wejście w związek. A nawet, jeśli któryś zdobyłby się na taką odwagę i przejawiał inicjatywę, to i tak zostanie podświadomie przez nią odtrącony. Szanse na powodzenie jego zalotów są naprawdę nikłe.

Ojciec dla córki w tym przypadku to postać na tyle autorytatywna i silna, że żaden inny mężczyzna nie ma z nim szans. Oprócz tego wyjście za mąż oznacza dla niej podświadome ,,zdradzenie” ojca.

Czy naprawdę nie ma już nadziei na miłość dla takiej kobiety? Oczywiście, że jest.

W ustawieniu proponuje się, aby córka zwróciła się do ojca i zdecydowanym głosem powiedziała ” Tato, bardzo Cię kocham. Ale nie mogę być Twoją żoną. Mama nią jest. Przyszedł czas, abym założyła swoją rodzinę. Pobłogosław mnie tato na szczęście małżeńskie”.

Zadzwoniła do mnie po siedmiu miesiącach od ustawienia. ,,Spotykam się z kimś, to coś poważnego” powiedziała z uśmiechem.

Dziękuję B. za możliwość publikacji.