DLACZEGO NIE MOGĘ WYJŚĆ ZA MĄŻ I ZBUDOWAĆ SZCZĘŚLIWEJ RELACJI? CZĘŚĆ 3

  • Post category:Blog


Dzisiaj opiszę następne systemowe sytuacje, które uniemożliwiają stworzenie szczęśliwego związku.


💚Kolejnym problemem jest brak równowagi czyli niedostatek męskie lub żeński energii.


Z powodu różnych przyczyn bywa, że dziewczyna zamiast otrzymać 100% żeńskiej energii matki i 100% męskiej energii ojca, nie bierze od rodziców wszystkiego. I zamiast lecieć na dwóch skrzydłach, leci na jednym albo jeszcze gorzej.
Jeśli mama niczego nie dała na samym początku to dziewczyna będzie szukać w mężu swojej hojnej matki. Grozi to mężczyźnie wyczerpaniem i zmęczeniem. Jeśli dziewczyna psychologicznie ugrzęzła przy mamie i niczego nie otrzymała od ojca tzw. „córeczka mamusi” to w relacji będzie szukać ojca, który się o nią zatroszczy jak o księżniczkę. Liczyć na sukces może tylko w tym przypadku, jeśli trafi się na mężczyznę, który szuka sobie żony- córki i gotów jest przelać na nią swoją ojcowską miłość i hojność. Tak zdarza się często, ale problem w tym związku jest tylko odkładany na potem. Wcześniej czy później córka dorasta, staje się dojrzałą kobietą a mąż- tatuś zaczyna ciążyć i ona go porzuca dla swobody i samodzielności.
Jeśli dziewczyna psychologicznie ugrzęzła przy ojcu w okresie dorastania tzw. ,,córeczka tatusia”, spędza z nim dużo czasu realizując jego hobby np. różnego rodzaju sporty to często tez rywalizuje z chłopakami a oni traktują ją jak kumpla. Ona przepełniona jest męską energią ojca i może być odbierana przez mężczyzn, jako towarzysz broni i nie wywołać w nich reakcji seksualnych.
Kiedy spotka maminsynka, wtedy te relacje mogą się pogodzić, ale tylko w tym przypadku, gdy rolę w tej rodzinie będą rozdzielone inaczej. Ona będzie głową rodziny i przypadnie jej w udziale utrzymanie domu, on zaś będzie domatorem głównie troszczącym się o dzieci, gotującym obiady, sprzątającym i dbającym o porządek i harmonię domowego ogniska.
🍀Rozwiązanie tej sytuacji. Naładować się żeńską energią i nauczyć żeńskich modeli zachowania można w towarzystwie kobiet. Bycia delikatną, zmysłową, kobiecą.Zarówno na strumień energii męskiej i żeńskiej można się otworzyć poprzez rytuał otrzymywania energii całego swojego rodu, otrzymywania błogosławieństwa pierwszego mężczyzny i pierwszej kobiety ze swojego rodu. Na ustawieniach jest to niezwykłe przeżycie.


💚Niezakończona żałoba.
Bardzo często przyczyną trudności w rozpoczęciu szczęśliwej znajomości z mężczyzną jest żałoba dziewczyny po rodzicach, krewnych, nienarodzonym rodzeństwie, dokonanej przez siebie aborcji. A mężczyzn nie pociąga uwodzenie kobiety, która jest „trochę” martwa i żyje jak na cmentarzu. Jemu jest potrzebna kobieta żywa, energiczna kropka.
🍀Rozwiązanie tej sytuacji. Podczas ustawienia można zobaczyć skąd płynie żałoba, pożegnać zmarłego a tym samym uwolnić się do życia. Tylko, że należy tego bardzo chcieć.
Jutro zapraszam na ostatnią część o systemowych uwikłaniach, które nie pozwalają na spełniony związek.