DO KOGO IDĄ PIENIĄDZE

  • Post category:Blog


1) DO DOROSŁYCH.

Tylko dorośli zarabiają pieniądze. Dzieci zarabiają pieniążki. Jak nazywasz pieniądze… czy mówisz ,,zarabiam pieniądze” czy może ,,pieniążki wpłynęły mi na konto”?

Zwróć na to uwagę, słowa mają moc. Zadaj sobie pytanie ,,Czy jestem dorosła/dorosły? Czy nadal podświadomie tkwię w dzieciństwie, bo dorosłość to odpowiedzialność, której się boję lub mam nieuzdrowione relacje z mamą lub tatą?


2) DO ŻYWYCH I TYCH CO PATRZĄ W PRZYSZŁOŚĆ

Pieniądze lubią życie. Lubią kiedy mamy marzenia, plany i siłę na ich realizację. Popatrz czy tkwisz w marazmie czy w dynamice życia?

Czy jesteś wewnętrznie przy jakimś wydarzeniu, które się już dla Ciebie skończyło?

A może jesteś przy relacji, która była bardzo trudna, przy mamie, przy tacie, przy partnerze czy przyjaciółce, tylko, że ta relacja również jest już przeszłością?

A może jesteś w jakiejś tęsknocie lub żałobie za zmarłym?

Kiedy jesteś w ruchu do śmierci, do przeszłości dajesz pieniądzom podświadomy sygnał „nie płyńcie do mnie… nie potrzebuję was”.

Kiedy jesteś w ruchu do życia, żyjesz w teraźniejszości i patrzysz w przyszłość to otwierasz się na pieniądze, na wszelką obfitość.


3) DO TYCH CO SZANUJĄ SWÓJ RÓD

Cokolwiek się zdarzyło w naszej rodzinie, nawet jeśli było trudne to jednak nasze życie z stamtąd przyszło. Jeśli żyjemy w harmonii z naszym rodem, jeśli pozwalamy sobie na zobaczenie trudu i poświęcenia naszych przodków, aby życie przekazać dalej, jeśli bierzemy od nich z miłością i wdzięcznością nasze życie, siłę, ich talenty , ich jakości,to pieniądze płyną do nas z tym szacunkiem.


4) DO TYCH CO CHCĄ ZWYCIĘŻAĆ I NIE STAJĄ W ROLI OFIARY

Pieniądze lubią radość. Lubią być zarabiane i wydawane. Lubią kiedy patrzysz na nie z rozkoszą. Kiedy sprawiasz sobie przyjemności a nie narzekasz ,,że nie wystarcza, że ciągle za mało, że jestem taka biedna, bo wiatr ciągle wieje mi w oczy”.
Pieniądze to energia, która płynie do tych, którzy przyjmują ją chętnie.
A Ty ? Jak bardzo lubisz pieniądze? Czy płyną do Ciebie czy gdzieś są zablokowane?