DOŻYĆ HISTORIĘ I ZOSTAWIĆ

  • Post category:Blog

Często żyjemy życiem naszych przodków. Ich historiami, ich traumami. To czego oni nie przepracowali w swojej podświadomości niesiemy my.

Najnowsze badania naukowe potwierdzają, że traumę można odziedziczyć. Nawet jeśli osoba, która jej doświadczyła, już zmarła, a jej historia została zapomniana lub przemilczana, wspomnienia i uczucia żyją w nas i są zapisane wszędzie, od genów po język, którym mówimy.

 Mark Wolynn w książce ,,Nie zaczęło się od Ciebie”, pokazuje te wszystkie mechanizmy.

Wiele naszych problemów nie należy do nas. Hellinger w ustawieniach zauważył, że dożywamy, dokańczamy ich historie w naszych porażkach, sukcesach, relacjach, w zdrowiu, w pieniądzach.

Ale najważniejszą sprawą jest móc pójść dalej, do naszej przyszłości.

Z miłością więc patrzymy na ich trudny los, często z szacunkiem się przed nim kłaniamy a potem zostawiamy wszystko co trudne przy nich. A oni to biorą i cieszą się, że ich potomkowie mają szansę mieć lepiej.

Dziękuję babciu, dziadku, że przeżyłeś wojnę, znalazłeś siłę, aby pokonać trudności a potem skierowałeś/aś się do życia, bo ja w ten sposób miałam szansę się urodzić.

Jeśli chcesz spojrzeć dlaczego w Twoim życiu coś ciągle się powtarza, co Tobie nie służy, jeśli chcesz pójść w końcu do przodu to zapraszam na sesje.

Popatrz, uszanuj i zostaw przeszłość za sobą.