JACY MĘŻCZYŹNI SĄ SAMOTNI?

  • Post category:Blog

„Są mężczyźni, na których z pozoru nic nie robi wrażenia. W zaufaniu do siebie są niewzruszeni, przynajmniej na zewnątrz. Mają jakieś dokonania, a w swoich środkach nie zawsze są wybredni. Zdobywają królestwa, jak kot w butach, nawet jeśli za pomocą nie całkiem czystych metod. Zwyciężają olbrzymów, jak dzielny Krawczyk. Nie boją się ani śmierci, ani diabła, jak ten, który wyruszył w świat, żeby poznać strach. Albo wędrują ze stoliczkiem nakryj się, złotodajnym lub kijem samobijem w worku. Tylko w stosunku do kobiet ciężko im stawić czoła.” Halkiew

Jak dużo jest wśród nas mężczyzn, którzy niczego się nie boją poza kobietami???

Chodzą do pracy, realizują projekty, robią kariery… i nagle uświadamiają sobie, że obok nie ma nikogo. Na początku sesji mówią, że ich samotność wynika z braku czasu. Braku szczęścia. Braku odpowiednich kobiet. Wciąż spotykają takie, które im nie odpowiadają.

Kiedy patrzymy co stoi na przeszkodzie spotkania tej odpowiedniej kobiety…

Pokazują się relacje z mamą, z tatą lub inne uwikłania rodzinne.

Jakie? …

np. dziadek, któremu zmarła żona, został z trójką dzieci. Był przedsiębiorczym człowiekiem, prowadził różne interesy. Rodzina szybko stwierdziła, że mężczyzna sam sobie nie poradzi, więc trzeba go zeswatać z inną kobietą. Drugie małżeństwo trwało krótko. Kolejna żona nie mogła urodzić swojego dziecka, więc stwierdziła, że cudzymi bachorami nie będzie się opiekować i uciekła. Trzecia kobieta, posmakowawszy życia w większym mieście, odeszła z innym. Z dziadka kpiono, że chyba brakuje mu męskości, skoro kobiety odchodzą. Dziadek się załamał, jego biznes upadł.

Jakie przesłanie niesie wnuk. Kobiety nie są stałe. Nie warto poświęcać dla nich czasu, bo albo umrą albo odejdą. Kobiety to przygoda na krótko. Przez kobietę mogę stać się pośmiewiskiem albo stracić biznes.

Co podświadomie wnuk będzie mówił do dziadka:

BĘDĘ SAMOTNY DZIADKU ŻEBY NIE CZUĆ TEGO CO TY

WYKLUCZĘ KOBIETY Z MOJEGO ŻYCIA

W TEJ SAMOTNOŚCI BĘDĘ STAŁ PRZY TOBIE

I tutaj trzeba odplątać te uwikłania. Los dziadka pozostawić przy nim i znaleźć siłę na pójście do przodu. Popatrzeć na swoje życie.

Jak pracować w takim przypadku…

TWÓJ LOS ZOSTAWIAM PRZY TOBIE DZIADKU

PROSZĘ POBŁOGOSŁAW MNIE KIEDY STWORZĘ DOBRY ZWIĄZEK Z KOBIETĄ

PATRZ NA MNIE ŻYCZLIWIE KIEDY BĘDZIE NAM SIĘ WIODŁO

Po pracy z tym tematem okazało się, że wnuk odrzucał kobiety, z którymi mógł stworzyć prawdziwą i dobrą relację.