JAK SZYBKO POKAZUJĄ SIĘ ZMIANY PO USTAWIENIACH?

  • Post category:Blog

I tu muszę napisać, że różnie. Wszystko zależy od tego na ile jesteśmy gotowi na zmianę.

Podczas ustawienia można zobaczyć przyczyny swoich problemów a następnie odmówić dokonywania jakichkolwiek zmian i ma się do tego pełne prawo. Każda osoba jest panem swojego życia.

Bywają i takie przypadki, kiedy uzdrowienie dokonuje się dosłownie natychmiast. Wychodzimy ze swojego ustawienia wolni, pełni energii, promieniując szczęściem. W większości wypadków proces zdrowienia nie jest szybki i podczas ustawienia dopiero się uruchamia.

Zazwyczaj zwracamy się ku swojemu szczęściu bez pośpiechu. Ale i w jednym i w drugim przypadku musi być chęć zmian. Po podjęciu decyzji dokonania zmian rozpoczyna się nowe życie i wchodzi się na nowy poziom.

Terapeuta nie może niczego za nas zrobić. Pracować każdy musi sam i to poważnie, ale osiągnięte rezultaty są warte poniesionych starań. Terapeutę można porównać do przewodnika w górach, on nie może zdobyć szczytu za alpinistę, ale zna drogę. Z takim pomocnikiem, jakim jest profesjonalny terapeuta od ustawień wysiłki klienta prowadzą do konkretnych rezultatów.

W najbliższym czasie napiszę o bardzo szybkich działaniach ustawień moich klientów lub osób, które spotkałam na warsztatach.