JAK ZDOBYĆ PIENIĄDZE?

  • Post category:Blog

Pieniądze to temat rzeka. Wszyscy chcemy je mieć i wszyscy je kochamy. Nie znam człowieka, który ma cele, marzenia i nie lubi mieć pieniędzy. Pieniądze to dobro, które pozwala te cele realizować i te marzenia spełniać. Jeśli chcesz mieć pieniądze to przede wszystkim:

1. DOROŚNIJ, bo tylko dorośli zarabiają pieniądze i tylko do nich te pieniądze płyną. Jeśli nadal jesteś w ,,dzieciństwie”, jeśli nadal oczekujesz, że ktoś Ci je da to one nie popłyną do Ciebie szerokim strumieniem.

Zadaj sobie pytanie ,,Czy jestem dorosła/dorosły? Czy nadal podświadomie tkwię w dzieciństwie, bo dorosłość to odpowiedzialność, której się boję lub mam nieuzdrowione relacje z mamą lub tatą? I tupię nóżkami ,,jak dziecko” mając do nich o to czy o tamto pretensje.

2. OŻYJ i POPATRZ W PRZYSZŁOŚĆ.

Pieniądze lubią życie. Lubią kiedy mamy marzenia, plany, cele i siłę na ich realizację. Popatrz czy tkwisz w marazmie czy w dynamice życia?

Czy jesteś wewnętrznie przy jakimś wydarzeniu, które się już dla Ciebie skończyło?

A może jesteś przy relacji, która była bardzo trudna, przy mamie, przy tacie, przy partnerze czy przyjaciółce, tylko, że ta relacja również jest już przeszłością?

A może jesteś w jakiejś tęsknocie lub żałobie za zmarłym?

Kiedy jesteś w ruchu do śmierci, do przeszłości dajesz pieniądzom podświadomy sygnał „nie płyńcie do mnie… nie potrzebuję was”.

Kiedy jesteś w ruchu do życia, żyjesz w teraźniejszości i patrzysz w przyszłość to otwierasz się na pieniądze, na wszelką obfitość.Pożegnaj przeszłość i z szacunkiem i miłością zostaw wszystko co ciężkie w tej przeszłości.

3. WYJDŹ Z ROLI OFIARY

Zastąp słowa ,,i tak się nie uda, mnie już nic dobrego nie spotka” słowami ,,na pewno się uda, życie jest pełne pięknych niespodzianek i niezwykłych zbiegów okoliczności” Jeśli w to uwierzysz tak będzie, w końcu za Tobą stoi ,,Twój anioł, dzin, itp.” i mówi ,,Twoje życzenie jest dla mnie rozkazem”.

Przestań na ,,złość” otoczeniu czy osobom, którym chcesz pokazać jak bardzo Ci się w życiu nie udało być nieszczęśliwą i biedną/nieszczęśliwym i biednym.

4. DZIAŁAJ. Pieniądze lubią ruch, aktywność. Siedzenie i myślenie, ale nic nie robienie tylko je odstrasza.

5. I SZANUJ SWÓJ RÓD

Cokolwiek się zdarzyło w Twojej rodzinie, nawet jeśli było trudne to jednak nasze życie stamtąd przyszło. Jeśli żyjesz w harmonii z naszym rodem,jeśli pozwalasz sobie na zobaczenie trudu i poświęcenia naszych przodków, aby życie przekazać dalej,jeśli bierzesz od nich z miłością i wdzięcznością Twoje życie, siłę, ich talenty, ich jakości,to pieniądze płyną do Ciebie z tym szacunkiem.