KIEDY ZABURZYSZ POLE INFORMACJI – POPŁYNĄ DO CIEBIE NOWE POMYSŁY I ROZWIĄZANIA

  • Post category:Blog

Te same myśli prowadzą do tych samych wyborów.

Te same wybory prowadzą do tych samych zachowań.

Te same zachowania prowadzą do tych samych emocji.

Te same emocje tworzą te sama przewidywalna przyszłości.

Wydarzenia z naszej przeszłej rzeczywistości tworzą te same przewidywalne emocje. I w rezultacie czujemy się tak samo każdego dnia. Nasze wczoraj staje się naszym jutrem – więc tak naprawdę nasza przeszłość jest naszą przyszłością.

Jeśli chcemy stworzyć nową osobistą rzeczywistość – nowe życie – musimy zacząć analizować nasze myśli, emocje i zachowania, którymi żyjemy, i zacząć je zmieniać.

Musimy stać się świadomi naszych nieświadomych zachowań, które prowadzą do tych samych doświadczeń, i następnie musimy zacząć dokonać nowych wyborów, podejmować nowe działania i tworzyć nowe doświadczenia.

Nowe wybory powinny prowadzić do nowych zachowań. Nowe zachowania powinny prowadzić do nowych doświadczeń. Nowe doświadczenia powinny wywoływać nowe emocje, a nowe emocje i uczucia powinny inspirować nas do myślenia w nowy sposób.

To się nazywa „ewolucja”.

Dr Joe Dispenza

A czy TY, Twój dzień dzisiaj zaczęłaś od tych samych myśli co wczoraj, od tych samych czynności (np. szybki przegląd mediów społecznościowych), od myślenia o tych samych problemach?

Dzisiaj niedziela i ja zrobiłam sobie kompletny luz. Zaczęłam ten dzień inaczej, niż każdy w mijającym tygodniu. Takie ,,zaburzenie” rzeczywistości 😉 Zaburzenie pola energetycznego. Takie zaburzenie pola kwantowego przynosi inne rozwiązanie, inne myśli, pojawiają się nowe rozwiązania tej samej sytuacji.

Spróbuj.

W każdej chwili możesz zrobić coś inaczej niż zwykle. Jedną, małą rzecz 🙂

(umyj zęby drugą ręką, wypij kawę z innego kubka, pójdź na spacer w innym kierunku, ubierz sweter na lewą stronę😂). Daj ponieść się Twojej kreatywnej wyobraźni.