KSIĘŻYC JEST KOBIETĄ

  • Post category:Blog


Kobiety czerpią szczególną moc z księżyca.
To tak samo jak podczas pełni należy zbierać zioła, bo wtedy w nich najmocniej skumulowana jest energia i moc życiowa. Ich korzenie są w ziemi, tak samo jak kobiety czerpią ,,od dołu’’, od ziemi.

Podczas pełni MY KOBIETY mamy niezwykłą moc. Tak potężną, że próbuje się nam wmówić, że wtedy „cierpimy na bezsenność”, „mamy spadek energii”, „jesteśmy nerwowe”….
Czy to słyszałaś…że podczas pełni ,,powinnaś” źle się czuć?
Kobiety same powtarzając to, co im wmawiano, odbierają sobie możliwość napełnienia się tą energią, w tym niezwykłym czasie, czasie pełni. Wmawia sobie, że nie lubi tego księżycowego czasu.
Też kiedyś uważałam, że pełnia mi nie służy, że nie mogę spać itp.

Kilkanaście lat temu w dniu pełni księżyca miałam niezwykłe spotkanie. Był grudzień, było zimno i już ciemno a mi zepsuł się samochód, za co oczywiście obwiniłam ,,pełnię’’. Stałam na przystanku, zła, zamyślona i nagle nie wiem skąd pojawiła się starsza kobieta. Autobus długo nie przyjeżdżał. Byłyśmy tylko we dwie, więc zaczęłyśmy rozmawiać. I tak od słowa do słowa zeszło na pełnię księżyca. I ona tak pięknie o niej mówiła, o jego mocy, o wpływie na kobiety, o tym jak powinny czerpać z tego wyjątkowego czasu. O tym, jak przez wieki, próbowano zahamować dostęp kobiet do ich mocy. O tym jak powinny się otwierać na siebie, na swoje wnętrze, na ukrytą moc, pielęgnować czakrę serca. Nasza rozmowa trwała długo a niesamowite było to, że od tej kobiety biło takie ciepło, które mi się udzielało, mimo mrozu.Kiedy zobaczyłam autobus wstałam, żeby odczytać numer. Kiedy się odwróciłam, jej już nie było. Nie umiem tego wytłumaczyć.
Dzisiaj patrząc na księżyc, ona mi się przypomniała. Od tamtego czasu zmieniłam myślenie, otworzyłam się na pełnię, cieszę się na nią. Wykorzystuję ją do napełnienia się energią, która służy do następnej pełni.


Spróbuj, popatrz na Księżyc inaczej, otwórz się na niego, poczuj jak dużo może Ci zaoferować….


Twoja MOC KOBIETY w pełni otworzy się kiedy jej na to pozwolisz – MÓDL SIĘ, MEDYTUJ, ODDYCHAJ, BĄDŹ WDZIĘCZNA. To wszystko kobietę NA PEŁNIA.