MATRYCA ENERGETYCZNA

  • Post category:Blog

W Europie znana jest pod pojęciem Dwupunktu , synchronizacji kwantowej lub matrycy krystalicznej. Twórcą pojęcia jest DR Richard Bartlett autor książek „Matryca energetyczna” i „Fizyka cudów”.

W 1997 r. Bartlett odkrył ją podczas choroby syna, po tym jak zawiodły inne sposoby leczenia. Stwierdził, że delikatny dotyk połączony ze skoncentrowaną intencją (myślą) wystarczą, żeby przywrócić człowiekowi stan fizycznej, umysłowej oraz duchowej równowagi. Rezultaty były niezwykłe i wciąż przeczą logice. Ten ,,cud’’ zaczął tłumaczyć w oparciu o fizykę kwantową, której głównym założeniem jest jedność człowieka ze wszechświatem i nierozerwalne złączenie tajemniczą energią.

Matryca Energetyczna jest kompletnym systemem uzdrawiania, modelowania rzeczywistości i transformacji. Matryca Energetyczna może wydawać się czystą magią – to jednak opiera się na prawach subtelnej energii fizycznej, fizyki kwantowej, teorii superstrun i sheldrake’owskiej teorii rezonansu morficznego.

Jest drogą transformacji, która odbywa się na poziomie kwantowym poprzez interferencję fal (energetycznych i informacyjnych), które tworzą rzeczywistość. Transformacja następuje poprzez „skomunikowanie się” na poziomie kwantowym z czołem fali (energii i informacji), którą tworzy cała rzeczywistość (materialna, a także myśli, emocje, uczucia) .

Każdy może nauczyć się pracować z Matrycą Energetyczną i praktykować ją codziennie.

Chociaż istnieje specyficzny zestaw jej metod, Matryca Energetyczna sama w sobie nie jest techniką, ale zmianą świadomości.

Wspaniale opisana w/w książkach Richarda Bartletta. Polecam.