MĘŻCZYZNA W GARNITURZE

  • Post category:Blog

13 październik MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ NOSZENIA GARNITURU

Są kobiety, którym szczególnie podobają się mężczyźni w garniturach. Ci sami mężczyźni ubrani w coś innego nie wydają się już im tak atrakcyjni.

Przypomniała mi się klientka, która przyszła z problemem w relacjach.  Pracowała w banku, więc na co dzień miała okazję przebywać z mężczyznami w garniturach. Opowiadała, że zawsze wybierała mężczyzn tak ubranych, wchodziła z nimi w relacje, które szybko się rozpadały. Mężczyźni przestawali być dla niej atrakcyjni kiedy, w czasie wolnym, ubierali się inaczej.

Zawsze wydawało mi się, że mężczyźni w garniturach dają poczucie bezpieczeństwa, są wyjątkowo odpowiedzialni i odważni – mówiła.

I to słowo ,,odważni’’ szczególnie mnie zaintrygowało.

Ustawienie poprowadziło nas do jej dziadka, który został zabrany przez UPA z rodzinnej uroczystości. Zgodził się pójść z nimi, aby ochronić pozostałych. Ubrany był wtedy w garnitur i tak babcia go zapamiętała. Nigdy nie wrócił.  A babci przez całe życie wydawało się, że mężczyzna w garniturze na ulicy to jej ukochany mąż. Wnuczka rozglądając się za mężczyzną w garniturze, podświadomie ,,pomagała’’ babci szukać dziadka.

W ustawieniu dziadek z babcią się spotkali a wnuczka została odciążona i uwolniona ze schematu ,,tylko mężczyzna w garniturze jest atrakcyjny’’.

I tak tu zostawię.