NA CO PATRZY NASZA DUSZA?

  • Post category:Blog

W niedzielę odbył się pierwszy powakacyjny warsztat ustawień systemowych. Niezwykle zbiegł się również z wejściem w nowy rok numerologiczny.

Doświadczyliśmy pięknych i głębokich wglądów.

Nieszczęśliwa miłość kobiet z rodu często nie pozwala szczęśliwie zakochać się potomkom. Uszanowanie ich losu, popatrzenie na nie, na ich mężów i mężczyzn, z którymi nie mogły się związać, uwalniają zamrożone uczucia.

Pieniądze nie płyną, jeśli kiedyś posłużyły do aborcji i utknęły przy tym dziecku. Dopiero danie miejsca temu dziecku w rodzinie, ale też pomysłodawczyni, która przecież chciała ,,dobrze”, pozwala pieniądzom się z tego wyzwolić.

Złość na wspólnika, na firmę, na okoliczności, na które czasami nie mamy wpływu, również zatrzymuje pieniądze. Wzięcie odpowiedzialności za swoje decyzje, stanięcie w swojej dorosłości, odwrócenie się do przyszłości, pomaga uwolnić nowe pomysły, za którymi pieniądze chętnie podążą.

Autosabotaż, utknięcie w życiu, pokazuje tęsknotę za zmarłym rodzicem, poronionym dzieckiem czy miłością mamy, która niewystarczająco obdarzyła uwagą swoje dziecko, bo np. sama tej miłości nie dostała.

Choroby intymne przypominają o wykorzystanych seksualnie kobietach, ich nieszczęśliwych małżeństwach i trudach, które niosły przez życie.

Popatrzyliśmy na klątwy czy niezwykłe zdolności, przekazywane z pokolenia na pokolenie.

A na co patrzą poronione dzieci, które decydują się nie urodzić? Na przykład na nieszczęśliwe, zdradzane kobiety w rodzie. Ale też odchodzą z miłości do swojej mamy. Mówią wtedy : „Mamo widzę jak Ci ciężko, jak tęsknisz za zmarłym rodzicem, jak szybko musiałaś dorosnąć, jak nie masz oparcia w mężu, jak sama nie masz siły do życia. Kocham Cię mamo, więc nie przysporzę Ci więcej kłopotów. Teraz odejdę”.

Na koniec każdy miał możliwość popatrzenia na wybory swojej duszy i drogę, którą TERAZ chce podążyć.

Wszystkie traumy przekazywane z pokolenia na pokolenie czekają, aż znajdzie się ktoś kto jest gotowy popatrzeć TAM i je uleczyć. A kiedy tak się stanie to błogosławieństwo, siła, energia, talenty popłyną od przodków, wzmacniając nas TU i TERAZ. To była piękna praca w POLU DUCHA.

Dziękuję GRUPO.❤❤❤

Wszystkiego najlepszego na ,,NOWEJ DRODZE” 🍀🍀🍀

A przed nami warsztat ,,Idę odważnie do świata”, na który serdecznie zapraszam.