NA CO PATRZYLIŚMY PODCZAS WARSZTATÓW

  • Post category:Blog

W weekend odbyły się dwa warsztaty ustawień systemowych „Idę odważnie do świata” i „Miłość i pieniądze”.

Ustawiane tematy były różne. Od miłości, odwagi, odpowiedzialności, zaufania, po lęki, pieniądze, ciało, seksualność, pracę. Uczciliśmy dzieci poronione i abortowane w naszych rodach. Bliźniaki miały okazję znowu się spotkać i popatrzeć sobie w oczy, mimo, że jedno z nich nigdy nie przyszło na ten świat. Mogliśmy doświadczyć jakie lęki niosą dzieci, które podświadomie chcą pomóc dzieciom katowanym w poprzednich pokoleniach.

Widzieliśmy jak zatrzymywanie kogoś np. taty, mamy w ruchu do śmierci nie pozwala nam na życie pełną piersią; jak czuje się mama, która tragicznie straciła dziecko i teraz nie ma jej w ruchu do życia. Jak jej żywe dziecko mówi ,,mamo żyj proszę, żyj dla mnie, ja tu jestem jeszcze”.

Patrzyliśmy jaki wpływ na seksualność i samotność obecnych kobiet mają kobiety skrzywdzone przez żołnierzy, przez księży, przez własnych mężczyzn w przeszłości. Jaki teraz czują się osoby molestowane w dzieciństwie przez księży. To wszystko uzdrawialiśmy a winę zostawialiśmy przy sprawcach.

Zrozumieliśmy skąd biorą się ,,za silne kobiety”, słabi mężczyźni, agresja w związku i stawanie w roli ofiary.

Podążaliśmy w ramiona mamy i taty, od których wszystko się zaczyna.

I oczywiście pieniądze, które patrzą na ludzi, ich losy, na niesprawiedliwość, na ruch do śmierci, na ruch do życia, na szacunek do przodków.

Nadrzędną zasadą każdych warsztatów jest przede wszystkim uzdrowienie tj. popatrzenie z miłością na wykluczonych i zapomnianych, danie im miejsca w systemie rodzinnym, przywrócenie hierarchii, zostawienie winy przy winnych, oddanie szacunku dla przodków i pójście do przodu, do naszego życia. Bo przecież przy życiu jest wszystko: miłość, dobra relacja, zdrowie, pieniądze, radość i szczęście.

A ROZWIĄZANIE PRZYCHODZI WTEDY, KIEDY COŚ WAŻNEGO ZOSTANIE ZOBACZONE I USZANOWANE.

I uczestnicy tych warsztatów tego dokonali. Dziękuję za wspólny czas i za to, że mogłam Wam towarzyszyć na tej drodze. ❤

Samych cudowności Wam życzę.🍀🍀🍀

A następne warsztaty już w marcu. Zapraszam.