TECHNIKA SZKLANKI WODY

  • Post category:Blog

Nów trwa i dużo rozmawiamy teraz o rytuałach. Wczoraj ktoś poprosił o przypomnienie techniki szklanki wody, którą znam z SILVY. Więc dzielę się nią z Wami.

Kiedy szukasz ważnego dla siebie rozwiązania problemu lub odpowiedzi na trudne pytanie, np. do jakiej szkoły zdawać egzamin, jaki zawód wybrać. Gdy masz do wyboru dwa lub więcej rozwiązań i nie wiesz, które jest lepsze. Użyj wtedy techniki szklanki wody na problemy.

Pomoże ci ona szybko podjąć właściwą decyzję, która będzie najlepsza z możliwych,

Jak to zastosować?

Wieczorem, tuż przed snem weź szklankę i napełnij ją wodą. Zamknij oczy, unieść gałki oczne lekko do góry i wypij połowę wody ze szklanki. Podczas picia powiedz do siebie w myśli: ,,to jest wszystko, co potrzebuję zrobić, aby znaleźć rozwiązanie problemu, który mam na myśli (opisz ten problem lub zadaj pytanie). Następnie odstaw szklankę, połóż się do łóżka i zaśnij.

Rano po przebudzeniu weź szklankę, zamknij powieki, zwróć gałki oczne lekko w górę i wypij pozostałą wodę mówiąc do siebie w myśli: „to jest wszystko, co potrzebuję zrobić, aby znaleźć rozwiązanie problemu, który mam na myśli. I tak się stanie”.

Odpowiedź może przyjść w nocy – podczas snu, albo w ciągu następnego dnia, zdarzy się jakiś przypadek, przeczucie albo przebłysk świadomości, które podpowiedzą ci rozwiązanie.

Bądź uważna/uważny.