WIOSENNE PORZĄDKI DUSZY

  • Post category:Blog


Jeśli czujesz, że w Twoim życiu są jakieś blokady, coś się powtarza, mimo wielu starań masz wrażenie, że utknęłaś/utknąłeś a życie oglądasz jak przez szybę, możesz zobaczyć przy pomocy narzędzia jakim są ustawienia systemowe – źródło, przyczynę takiego stanu rzeczy.

Ustawienia to praca z wielopokoleniowymi wzorcami i programami. To narzędzie do uwolnienia od tego co zatrzymuje Ciebie na drodze do szczęścia i spełnienia.

Każdy z nas jest częścią systemu rodzinnego i w każdej rodzinie przez wiele pokoleń wydarzały się ciężkie sytuacje oraz trudne losy. Jeśli nasz ród nie poradził sobie energetycznie z jakimiś sytuacjami to potomkowie to czują na sobie, bo energia życiowa, która płynie do nas od przodków zostaje zatrzymana. W momencie, gdy jakaś historia pozostaje „w zawieszeniu” energia nie może swobodnie płynąć.
W ustawieniach możemy dotrzeć do tych trudnych historii i zintegrować je w sobie z szacunkiem, z pokorą wobec losów przodków z otwartością oraz wzruszeniem.


Zakres problemów, które można ustawiać jest bardzo szeroki. Należą do nich: relacje rodzinne, partnerstwo, konflikty i kryzysy, choroby i symptomy (w tym te nietypowe i trudne), traumy, uzależnienia, przeszkody materialne i biznesowe, problemy dotyczące prowadzenia firm i organizacji, problemy zawodowe, negatywnie na nas oddziałujące, zakryte przed nami tajemnice rodowe (np. adopcje, aborcje, morderstwa; dodatkowi członkowie systemu).

Zapraszam na sesje we Wrocławiu lub on-line (skype, messenger) lub telefoniczne.

Joanna Frątczak

Certyfikowana Terapeutka Ustawień Systemowych

Family and Business Coach

Ustawienia systemowe na figurkach wg. B. Hellingera

• czas sesji:1-1,5 h / inwestycja 250 zł

Sesje pt. ”Świadomość serca” – autorska metoda terapeutyczna, która

łączy techniki systemowe oraz techniki kwantowe.

• czas sesji 1- 1,5h / inwestycja 200 zł

Sesje można umówić:

Tel. 570 917 988

e-mail: joannafratczak@tlen.pl