ZAPALENIE UCHA I GŁUCHOTA

  • Post category:Blog

✨Uszy wyrażając zdolność słyszenia i słuchania. Problemy z uszami – to niechęć słyszenia czegoś lub nie umiejętność słuchania i przysłuchiwania się zdaniu innych.

✨Zapalenie ucha to też nieakceptowanie tego, co mówią inni. W rezultacie w podświadomości kumuluje się gniew i zdenerwowanie, a to doprowadza do zapalenia.

✨Często choroba uszu zdarza się dzieciom dlatego, że nie mogą lub nie umieją wyrazić swoich uczuć. Przeszkadza im lęk, brak stabilności. Kiedy w domu jest hałas, rodzice lub bliscy się kłócą, to dziecko często reaguje na to zapaleniem ucha, wyrażając w ten sposób swoje uczucia, dając swoją chorobą sygnał rodzicom, żeby zwrócili na nie uwagę, bo ono potrzebuje spokoju i harmonii.

✨Głuchota jest efektem silnej niechęci do kogoś lub czegoś. Wewnątrz kumuluje się agresja do świata i prowadzi do pogorszenia się słuchu. Jeśli człowiek nie chce czegoś słyszeć i nie chce rozumieć, to tym samym skazuje się na izolację dźwiękową i tym samym jego podświadomość nie może postąpić inaczej niż tylko wywołać głuchotę. Jak często mówimy ,,Nie chcę tego słuchać czy nie chcę Cię słyszeć”? Co się zadzieje kiedy wyrażamy taką intencję???