Pracuję wieloma metodami, każdą z nich przetestowałam na sobie, aby z pełną odpowiedzialnością zaoferować ją Tobie. W pracy indywidualnej łączę ustawienia systemowe z innymi technikami: kwantowymi, dwupunktem, wizualizacją, coachingiem, pracą z podświadomością, bo pozwala mi to na pełne spectrum działania. Stosuję również technikę malowania intuicyjnego tj. twórczą metodę rozwijania świadomości, pobudzania kreatywności i miłości do życia.

A czasami po prostu jestem … dla Ciebie. Wysłucham, porozmawiam, pomogę spojrzeć na problem z innej perspektywy i znaleźć rozwiązanie.

Jeśli zechcesz zmienić coś w swoim życiu, zrobić krok naprzód, chętnie potowarzyszę Ci na tej drodze.

Wiem jak ważne jest utrzymanie balansu między życiem osobistym i pracą, dlatego idąc za głosem serca,  ukończyłam malarstwo na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu i w wolnym czasie ,,tworzę” a niektóre prace można zobaczyć na www.joannafratczak.com.

W mojej codzienne pracy pozostaję we wdzięczności i kłaniam się wszystkim moim nauczycielom: G. Walper, W. Deusser, B. Hellinger, A. Choińska, A. Brzozowska, G. Halkiew, H. Hinrichs, S. Loffl, L. Rincón Gallardo, Y. Fernandez Casale, J. Prekop, Gabor Maté, E. Folley, K. Świstelnicka, P. Kaliński, F. Kaluzinski, A. Kubica, F. Ruppert, D. Hawkins, G. Braden, J. Dispenza, A. Moorjani, R.Bartlett, L.L. Hay, F.Kinslow, B. Kytie i innym.