01.04.2023 Wrocław „WYBIERAM SIEBIE I SWOJE ŻYCIE” Warsztat Ustawień Systemowych

WYBIERAM SIEBIE I SWOJE ŻYCIE

Czy jesteś sobą?

Czy żyjesz również dla siebie?

Czy cenisz swoje życie?

Każda choroba, problem, blokada są informacją skierowaną do Ciebie, a wchodząc w pole w trakcie ustawień można odczytać tę informację z innego poziomu.

Ustawienia są metodą pracy terapeutycznej. Ukazują to co nie jest widoczne dla oczu, a skrywa się w naszym sercu, ciele, duszy, podświadomych programach, prawach natury. Dotyka się w nich głębi, która prowadzi do źródła problemu.

Z reguły, chodzi tutaj nie tyle o wprowadzanie zmian, ale raczej o przywrócenie tzw. „pierwotnych porządków”, które zakłócone, wprowadzają w nasze życie ciężar i blokady.

Jeśli więc chcesz się przyjrzeć Twojemu tematowi metodą ustawień systemowych, zobaczyć jakie działają w Tobie systemowe uwikłania i blokady, i uwolnić je z miłością, to ten warsztat jest dla Ciebie.

Możesz przyjść z własnym tematem do pracy albo zdać się na to, że Pole samo podpowie, co jest obecnie najważniejsze i nad czym warto popracować.

DATA SPOTKANIA

01.04.2023r – 9:00 – 19.00 SOBOTA
(godzina zakończenia jest trudna do ustalenia, najlepiej, jeśli zarezerwujesz czas do wieczora).

Ustawienia są służbą. Każdy z uczestników służy jeden drugiemu, dlatego ważne jest, aby być na warsztacie od początku do końca.

ZAPISY do 23.03.2023 r. lub do wyczerpania miejsc (ilość miejsc na ustawienie własne jest ograniczona)

ZAPISY:

TYLKO MAILOWO na adres: joannafratczak@tlen.pl a po potwierdzeniu dostępności miejsca – wpłata zaliczki w ciągu TRZECH DNI !!!!!

WROCŁAW (miejsce będzie mailowo podane przed warsztatem)

TWOJA INWESTYCJA
– ustawienie własne 450 zł
– reprezentant/obserwator 150 zł

Aktywny obserwator to osoba, która nie będzie miała swojego własnego ustawienia, ale będzie brała udział, jako reprezentant, w ustawieniach innych osób. Ma to już bardzo dużą wartość terapeutyczną, ponieważ problemy ludzi są uniwersalne w swoim rdzeniu.

Polecane szczególnie osobom, które wybierają się na ustawienia pierwszy raz.

ZALICZKA w kwocie:

– 250 zł (uczestnik z ustawieniem),
-150 zł (reprezentant/obserwator)
rezerwuje miejsce na warsztacie,

płatna przelewem na rachunek bankowy w MBank Algiz Joanna Frątczak nr 66 1140 2004 0000 3702 7977 5059

W tytule proszę wpisać WROCŁAW 01.04.2023r. !!!!!

Pozostała część płatna przelewem na rachunek bankowy lub gotówką przed rozpoczęciem zajęć.

W przypadku rezygnacji po 23.03.2023 zaliczka nie jest zwracana).

Istnieje możliwość wystawienia RACHUNKU za usługę szkoleniową (należy w tytule przelewu podać również NIP lub zgłosić to najpóźniej w dniu warsztatu).

W trakcie warsztatów przewidziane są przerwy na kawę, herbatę oraz jedna dłuższa przerwa na obiad ( 1 godz. po godz.13.30).

Dojazd, zakwaterowanie i obiad: we własnym zakresie.

W wypadku, gdyby grupa była za mała lub w ostatniej chwili zbyt wiele osób zrezygnuje wówczas całość kwoty wraz z zaliczką zostaje zwrócona oraz pojawi się propozycja nowego terminu z pierwszeństwem do zapisu dla osób z odwołanego warsztatu.

W razie pytań zapraszam do kontaktu w wiadomości prywatnej na Messenger lub mail: joannafratczak@tlen.pl lub telefonicznie 570 917 988.

Prowadząca
JOANNA FRĄTCZAK – certyfikowana terapeutka ustawień systemowych, family coach, trener rozwoju osobistego, prawnik.
Ukończyła: m.in. Taunus-Institut Fur Stilles Familienstelen, gdzie jej nauczycielami byli najbliżsi współpracownicy Berta i Sofie Hellinger: Gerhard Walper, Wolfgang Deußer oraz Anna Choińska; Szkolenie z „Inteligentnej komunikacji w rodzinie” w Instytutucie Prekop Mexico prowadzone przez Laurę Rincon Gallardo oraz Yolandę Fernandez C.; szkolenie z zakresu ustawieniowej pracy z figurkami w obszarze osobistym i zawodowym z Heiko Hinrichs Familly Affair, terapię systemową rodzin w Akademii Doskonalenia Zawodowego ,,Naturopata’’.
Od kilku lat towarzyszy ludziom w procesie przekształcania negatywnych emocji w spokój i harmonię, pomaga przekraczać ich ograniczenia, blokady emocjonalne i docierać do wewnętrznych zasobów umożliwiających realizację ich osobistych celów.
Ponad osiemnastoletnie doświadczenie pracy jako prawnika w korporacjach, firmach i urzędach pozwala jej również szerzej spojrzeć na problemy w zakresie ustawień systemowych w biznesie i organizacjach.

You are currently viewing 01.04.2023 Wrocław  „WYBIERAM SIEBIE I SWOJE ŻYCIE” Warsztat Ustawień Systemowych