02.04.2023r. Wrocław „TEMATY DOWOLNE” Warsztat Ustawień Systemowych

Jeśli czujesz, że w Twoim życiu są jakieś blokady, coś się powtarza, mimo wielu starań masz wrażenie, że utknęłaś/utknąłeś a życie oglądasz jak przez szybę to zapraszam Cię na warsztat ustawień systemowych, gdzie zobaczysz źródło, przyczynę takiego stanu rzeczy i przetransformujesz to.

Ustawienia to praca z wielopokoleniowymi wzorcami i programami. To narzędzie do uwolnienia od tego co zatrzymuje Ciebie na drodze do szczęścia i spełnienia.

Każdy z nas jest częścią systemu rodzinnego i w każdej rodzinie przez wiele pokoleń wydarzały się ciężkie sytuacje oraz trudne losy. Jeśli nasz ród nie poradził sobie energetycznie z jakimiś sytuacjami to potomkowie to czują na sobie, bo energia życiowa, która płynie do nas od przodków zostaje zatrzymana.

W momencie, gdy jakaś historia pozostaje „w zawieszeniu” – energia nie może swobodnie płynąć. W ustawieniach możemy dotrzeć do tych trudnych historii i zintegrować je w sobie z szacunkiem, z pokorą wobec losów przodków z otwartością oraz wzruszeniem.
Jeżeli spojrzysz na taką historię z miłością, wtedy może się ona uzdrowić.

ROZWIĄZANIE PRZYCHODZI WTEDY, KIEDY COŚ WAŻNEGO ZOSTANIE ZOBACZONE I USZANOWANE.

Zakres problemów, które można ustawiać jest bardzo szeroki.

Należą do nich:
relacje rodzinne, partnerstwo, konflikty i kryzysy, choroby i symptomy (w tym te nietypowe i trudne), traumy, uzależnienia, przeszkody materialne i biznesowe, problemy dotyczące prowadzenia firm i organizacji, problemy zawodowe, negatywnie na nas oddziałujące, zakryte przed nami tajemnice rodowe (np. adopcje, aborcje, morderstwa; dodatkowi członkowie systemu).

KAŻDY TEMAT wniesiony przez uczestników podczas warsztatu jest mile widziany.

UDZIAŁ REPREZENTANTÓW I OBSERWATORÓW (osoby bez ustawienia własnego).

Osoby które jeszcze nie potrafią zdefiniować swojego problemu lub które są zainteresowane ustawieniami a nie mają jeszcze gotowości do własnej pracy zapraszam na warsztat w roli aktywnych reprezentantów.

Jest możliwość również uczestniczenia w warsztacie w formie obserwatora. Osoby, które wybierają ten wariant udziału w warsztacie będą mogły spróbować reprezentowania w ustawieniach, jeżeli spontanicznie poczują, że chcą i jeśli jednocześnie pojawią się ku temu sprzyjające okoliczności/warunki.

DATA SPOTKANIA

02.04.2023r – 9:00 – 19.00 NIEDZIELA
(godzina zakończenia jest trudna do ustalenia, najlepiej, jeśli zarezerwujesz czas do wieczora).

Ustawienia są służbą. Każdy z uczestników służy jeden drugiemu, dlatego ważne jest, aby być na warsztacie od początku do końca.

ZAPISY do 23.03.2023 r. lub do wyczerpania miejsc (ilość miejsc na ustawienie własne jest ograniczona)

ZAPISY: TYLKO MAILOWO na adres: joannafratczak@tlen.pl a po potwierdzeniu dostępności miejsca – wpłata zaliczki w ciągu TRZECH DNI !!!!!

WROCŁAW (miejsce będzie mailowo podane przed warsztatem)

TWOJA INWESTYCJA

– ustawienie własne 450 zł
– reprezentant/obserwator 150 zł

Aktywny obserwator to osoba, która nie będzie miała swojego własnego ustawienia, ale będzie brała udział, jako reprezentant, w ustawieniach innych osób. Ma to już bardzo dużą wartość terapeutyczną, ponieważ problemy ludzi są uniwersalne w swoim rdzeniu.

Polecane szczególnie osobom, które wybierają się na ustawienia pierwszy raz.

ZALICZKA w kwocie:

– 250 zł (uczestnik z ustawieniem),
-150 zł (reprezentant/obserwator)
rezerwuje miejsce na warsztacie,

płatna przelewem na rachunek bankowy w MBank Algiz Joanna Frątczak nr 66 1140 2004 0000 3702 7977 5059

W tytule proszę wpisać WROCŁAW 02.04.2023r. !!!!!

Pozostała część płatna przelewem na rachunek bankowy lub gotówką przed rozpoczęciem zajęć.

W przypadku rezygnacji po 23.03.2023 zaliczka nie jest zwracana).
Istnieje możliwość wystawienia RACHUNKU za usługę szkoleniową (należy w tytule przelewu podać również NIP lub zgłosić to najpóźniej w dniu warsztatu).

W trakcie warsztatów przewidziane są przerwy na kawę, herbatę oraz jedna dłuższa przerwa na obiad (1 godz. po godz.13.30).

Dojazd, zakwaterowanie i obiad: we własnym zakresie.

W wypadku, gdyby grupa była za mała lub w ostatniej chwili zbyt wiele osób zrezygnuje wówczas całość kwoty wraz z zaliczką zostaje zwrócona oraz pojawi się propozycja nowego terminu z pierwszeństwem do zapisu dla osób z odwołanego warsztatu.

W razie pytań zapraszam do kontaktu w wiadomości prywatnej na Messenger lub mail: joannafratczak@tlen.pl lub telefonicznie 570 917 988.

You are currently viewing 02.04.2023r. Wrocław „TEMATY DOWOLNE” Warsztat Ustawień Systemowych