12.11.2022 Wrocław „JA I FIRMA” Pieniądze Kariera Sukces – Warsztat Ustawień Systemowych

JA i „FIRMA”

Ja i firma, w której pracuję.

Ja i moja własna firma.

Ja i firma, którą chcę założyć.

Czy jesteś zadowolony/zadowolona z miejsca, w którym pracujesz?

Czy jesteś zadowolony/zadowolona z pieniędzy, które zarabiasz?

Czy masz dobre kontakty z szefem i współpracownikami?

A może prowadzisz własną firmę i pojawiają się trudności z pracownikami, z klientami, z przepływem gotówki, twój towar lub usługi się nie sprzedają?

A może zastanawiasz się nad założeniem własnej firmy, ale COŚ Cię przed tym powstrzymuje?

Czy wolno Ci odnosić sukcesy?

Nad tymi i innymi tematami będziemy pracować metodą ustawień systemowych wg. Berta Hellingera na warsztacie w dniu 12.11.2022r.

Można przyjść z własnym tematem do pracy albo zdać się na to, że Pole samo podpowie, co jest obecnie najważniejsze i nad czym warto popracować.

KAŻDY INNY TEMAT wniesiony przez uczestników podczas warsztatu jest mile widziany.

UDZIAŁ REPREZENTANTÓW I OBSERWATORÓW (osoby bez ustawienia własnego).

Osoby które jeszcze nie potrafią zdefiniować swojego problemu lub które są zainteresowane ustawieniami a nie mają jeszcze gotowości do własnej pracy zapraszam na warsztat w roli aktywnych reprezentantów.

Jest możliwość również uczestniczenia w warsztacie w formie obserwatora. Osoby, które wybierają ten wariant udziału w warsztacie będą mogły spróbować reprezentowania w ustawieniach, jeżeli spontanicznie poczują, że chcą i jeśli jednocześnie pojawią się ku temu sprzyjające okoliczności/warunki.

DATA SPOTKANIA
12.11.2022r – 9:00 – 19.00 SOBOTA (godzina zakończenia jest trudna do ustalenia, najlepiej, jeśli zarezerwujesz czas do wieczora).

WROCŁAW (miejsce będzie podane przed warsztatem)

TWOJA INWESTYCJA
– ustawienie własne 400zł – osoby z ustawieniem własnym przychodzą z tematem, nad którym wspólnie będziemy pracować

– reprezentant 150zł osoba nie mająca swojego ustawienia, a tylko biorąca udział w ustawieniach pozostałych osób jako reprezentant

ZAPISY do 03.11.2022 r. (ilość miejsc na ustawienie własne jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszenia a następnie po potwierdzeniu zapisu, wpłata zaliczki w ciągu 3 dni).

Osoby, które nie potwierdzą zapisu zaliczką w ciągu 3 dni, automatycznie są wpisywane na listę rezerwową.

Zapisy: mailowo na adres: joannafratczak@tlen.pl. W razie pytań zapraszam do kontaktu w wiadomości prywatnej lub telefonicznie 570 917 988.

Sposób zapłaty: zaliczka w kwocie

200 zł (uczestnik z ustawieniem)

150 zł (reprezentant/obserwator)

rezerwuje miejsce na warsztacie, płatna przelewem na rachunek bankowy w MBank Algiz Joanna Frątczak nr 66 1140 2004 0000 3702 7977 5059 .

W tytule proszę wpisać WROCŁAW 12.11.2022r.

W przypadku rezygnacji po 03.11.2022 zaliczka nie jest zwracana.

Pozostała część płatna przelewem na rachunek bankowy lub gotówką przed rozpoczęciem zajęć.
Istnieje możliwość wystawienia RACHUNKU za usługę szkoleniową (należy w tytule przelewu podać również NIP lub zgłosić to najpóźniej w dniu warsztatu).

W wypadku, gdyby grupa była za mała lub w ostatniej chwili zbyt wiele osób zrezygnuje wówczas całość kwoty wraz z zaliczką zostaje zwrócona oraz pojawi się propozycja nowego terminu z pierwszeństwem do zapisu dla osób z odwołanego warsztatu.

W trakcie warsztatów przewidziane są przerwy na herbatę oraz jedna dłuższa przerwa na obiad ( 1,5 godz. po godz.13.00).

Dojazd, zakwaterowanie i obiad: we własnym zakresie.

Prowadząca
JOANNA FRĄTCZAK – certyfikowana terapeutka ustawień systemowych, family coach, trener rozwoju osobistego, prawnik.
Ukończyła: m.in. Taunus-Institut Fur Stilles Familienstelen, gdzie jej nauczycielami byli najbliżsi współpracownicy Berta i Sofie Hellinger: Gerhard Walper, Wolfgang Deußer oraz Anna Choińska; Szkolenie z „Inteligentnej komunikacji w rodzinie” w Instytutucie Prekop Mexico prowadzone przez Laurę Rincon Gallardo oraz Yolandę Fernandez C.; szkolenie z zakresu ustawieniowej pracy z figurkami w obszarze osobistym i zawodowym z Heiko Hinrichs Familly Affair, terapię systemową rodzin w Akademii Doskonalenia Zawodowego ,,Naturopata’’.
Od kilku lat towarzyszy ludziom w procesie przekształcania negatywnych emocji w spokój i harmonię, pomaga przekraczać ich ograniczenia, blokady emocjonalne i docierać do wewnętrznych zasobów umożliwiających realizację ich osobistych celów.
Ponad osiemnastoletnie doświadczenie pracy jako prawnika w korporacjach, firmach i urzędach pozwala jej również szerzej spojrzeć na problemy w zakresie ustawień systemowych w biznesie i organizacjach.

You are currently viewing 12.11.2022 Wrocław „JA I FIRMA”  Pieniądze Kariera Sukces – Warsztat Ustawień Systemowych