15.10.2022 WROCŁAW „Idę odważnie do świata” Warsztat Ustawień Systemowych

BRAK MIEJSC NA USTAWIENIE WŁASNE. ZAPISUJĘ NA LISTĘ REZERWOWĄ.

Nasza ODWAGA zaczyna kształtować się wraz z naszym poczęciem. Emocje mamy w ciąży, każdy jej lęk związany z zaczynającą się zmianą w jej ciele i w jej życiu, każde TAK lub NIE dla dziecka ze strony jego taty lub rodziny, jest informacją, która wpisuje się w serce dziecka. I właśnie z tą informacją i akceptacją wychodzi ono do świata.

ODWAGA to męskie.

ODWAGA to tata, to energia i siła płynąca od mężczyzn z obu rodów.

Jeśli jej brakuje to nie mamy siły wyjść do świata, nie mamy odwagi do realizacji własnych pomysłów, do realizacji marzeń, do zmiany pracy. Kiedy boimy się zmian trudno jest wyjść z toksycznych relacji partnerskich, ,,przyjacielskich’’, zawodowych.

ODWAGA to TAK dla nas samych.
ODWAGA to relacja na partnerskich zasadach, to sukces w pracy, to spełnienie w życiu.

Na warsztacie staniemy do odwagi w Tobie, pożegnamy traumy i lęki, które nie pozwalają Ci pójść do przodu, do Życia, do Więcej….


Rozwiązanie przychodzi wtedy kiedy coś ważnego zostanie zobaczone i uszanowane.


Bert Hellinger powiedział, że spojrzenie wstecz trzeba połączyć zawsze z poruszeniem do przodu, przed siebie. I my ten krok do przodu zrobimy, razem.


Można przyjść z własnym tematem do pracy albo zdać się na to, że Pole samo podpowie, co jest obecnie najważniejsze i nad czym warto popracować.

KAŻDY INNY TEMAT wniesiony przez uczestników podczas warsztatu jest mile widziany.

UDZIAŁ REPREZENTANTÓW I OBSERWATORÓW (osoby bez ustawienia własnego).

Osoby które jeszcze nie potrafią zdefiniować swojego problemu lub które są zainteresowane ustawieniami a nie mają jeszcze gotowości do własnej pracy zapraszam na warsztat w roli aktywnych reprezentantów.

Jest możliwość również uczestniczenia w warsztacie w formie obserwatora. Osoby, które wybierają ten wariant udziału w warsztacie będą mogły spróbować reprezentowania w ustawieniach, jeżeli spontanicznie poczują, że chcą i jeśli jednocześnie pojawią się ku temu sprzyjające okoliczności/warunki.

DATA SPOTKANIA
15.10 2022r – 9:00 – 19.00 SOBOTA (godzina zakończenia jest trudna do ustalenia, najlepiej, jeśli zarezerwujesz czas do wieczora).

ZAPISY do 06.10.2022 r. (ilość miejsc na ustawienie własne jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszenia a następnie po potwierdzeniu zapisu, wpłaty zaliczki w ciągu trzech dni)
.
WROCŁAW (miejsce będzie podane przed warsztatem)

TWOJA INWESTYCJA
– ustawienie własne 400zł – osoby z ustawieniem własnym przychodzą z tematem, nad którym wspólnie będziemy pracować- reprezentant 100zł osoba nie mająca swojego ustawienia, a tylko biorąca udział w ustawieniach pozostałych osób jako reprezentant

W trakcie warsztatów przewidziane są przerwy na herbatę oraz jedna dłuższa przerwa na obiad ( 1,5 godz. po godz.13.00).

Zapisy: mailowo na adres: joannafratczak@tlen.pl. W razie pytań zapraszam do kontaktu w wiadomości prywatnej lub telefonicznie 570 917 988.

Sposób zapłaty: zaliczka w kwocie 200 zł (uczestnik z ustawieniem) oraz 100 zł (reprezentant/obserwator) rezerwuje miejsce na warsztacie, płatna przelewem na rachunek bankowy w MBank Algiz Joanna Frątczak nr 66 1140 2004 0000 3702 7977 5059 .

W tytule proszę wpisać WROCŁAW 15.10.2022r. W przypadku rezygnacji po 06.10.2022 zaliczka nie jest zwracana.

Pozostała część płatna przelewem na rachunek bankowy lub gotówką przed rozpoczęciem zajęć.
Istnieje możliwość wystawienia RACHUNKU za usługę szkoleniową (należy w tytule przelewu podać również NIP lub zgłosić to najpóźniej w dniu warsztatu).

W wypadku, gdyby grupa była za mała lub w ostatniej chwili zbyt wiele osób zrezygnuje wówczas całość kwoty wraz z zaliczką zostaje zwrócona oraz pojawi się propozycja nowego terminu z pierwszeństwem do zapisu dla osób z odwołanego warsztatu.

Dojazd, zakwaterowanie i obiad: we własnym zakresie.

Prowadząca
JOANNA FRĄTCZAK – certyfikowana terapeutka ustawień systemowych, family coach, trener rozwoju osobistego, prawnik.
Ukończyła: m.in. Taunus-Institut Fur Stilles Familienstelen, gdzie jej nauczycielami byli najbliżsi współpracownicy Berta i Sofie Hellinger: Gerhard Walper, Wolfgang Deußer oraz Anna Choińska; Szkolenie z „Inteligentnej komunikacji w rodzinie” w Instytutucie Prekop Mexico prowadzone przez Laurę Rincon Gallardo oraz Yolandę Fernandez C.; szkolenie z zakresu ustawieniowej pracy z figurkami w obszarze osobistym i zawodowym z Heiko Hinrichs Familly Affair, terapię systemową rodzin w Akademii Doskonalenia Zawodowego ,,Naturopata’’.
Od kilku lat towarzyszy ludziom w procesie przekształcania negatywnych emocji w spokój i harmonię, pomaga przekraczać ich ograniczenia, blokady emocjonalne i docierać do wewnętrznych zasobów umożliwiających realizację ich osobistych celów.
Ponad osiemnastoletnie doświadczenie pracy jako prawnika w korporacjach, firmach i urzędach pozwala jej również szerzej spojrzeć na problemy w zakresie ustawień systemowych w biznesie i organizacjach.

You are currently viewing 15.10.2022 WROCŁAW „Idę odważnie do świata” Warsztat Ustawień Systemowych