28 Maja Wrocław MAMA – kochać, być, zostać. Warsztat Ustawień Systemowych

MAMA
Wielkie słowo i ważna osoba
Chociaż relacje z nią bywają różne
Zawsze mają wpływ na nasze życie.
Być MAMĄ
Przynosi wiele szczęścia, ale czasami jest bardzo trudne.
Zostać MAMĄ
Dla niektórych to czekanie, marzenie, albo coś niedostępnego.Mówi się, że Mama to partner,
Mama to praca,
Mama to seksualność.

Dwa dni po Dniu Mamy zapraszam na warsztat ustawień systemowych, na którym szczególnie popatrzymy na naszą relację z mamą. Nie ma znaczenia czy ona żyje czy już nie. Ważny jest jej obraz w naszej duszy i sercu.

Popatrzymy na nasze bycie mamą dzieci żywych, ale również dzieci abortowanych, poronionych, zmarłych.
Mama nigdy nie przestaje być mamą.

Zobaczymy dlaczego nie mogę zostać mamą. Jakie dynamiki nie pozwalają mi na urodzenie dziecka.

Można przyjść z własnym tematem do pracy albo zdać się na to, że Pole samo podpowie, co jest obecnie najważniejsze i nad czym warto popracować.

KAŻDY INNY TEMAT wniesiony przez uczestników podczas warsztatu jest mile widziany.

UDZIAŁ REPREZENTANTÓW I OBSERWATORÓW (osoby bez ustawienia własnego).

Osoby które jeszcze nie potrafią zdefiniować swojego problemu lub które są zainteresowane ustawieniami a nie mają jeszcze gotowości do własnej pracy zapraszam na warsztat w roli aktywnych reprezentantów.
Jest możliwość również uczestniczenia w warsztacie w formie obserwatora. Osoby, które wybierają ten wariant udziału w warsztacie będą mogły spróbować reprezentowania w ustawieniach, jeżeli spontanicznie poczują, że chcą i jeśli jednocześnie pojawią się ku temu sprzyjające okoliczności/warunki.

DATA SPOTKANIA
28 maja 2022r – 9:00 – 19.00 sobota (godzina zakończenia jest trudna do ustalenia, najlepiej, jeśli zarezerwujesz czas do wieczora).

ZAPISY do 20.05.2022 r. (ilość miejsc na ustawienie własne jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszenia a następnie po potwierdzeniu zapisu, wpłaty zaliczki w ciągu dwóch dni).

WROCŁAW (miejsce będzie podane przed warsztatem)

TWOJA INWESTYCJA
– ustawienie własne 400zł – osoby z ustawieniem własnym przychodzą z tematem, nad którym wspólnie będziemy pracować
– reprezentant 150zł osoba nie mająca swojego ustawienia, a tylko biorąca udział w ustawieniach pozostałych osób jako reprezentant.

W trakcie warsztatów przewidziane są przerwy na herbatę oraz jedna dłuższa przerwa na obiad ( 1,5 – 2 godz. po godz.13.00).

Zapisy: mailowo na adres: joannafratczak@tlen.pl. W razie pytań zapraszam do kontaktu w wiadomości prywatnej lub telefonicznie 570 917 988.

Sposób zapłaty: zaliczka w kwocie 200 zł (uczestnik z ustawieniem) oraz 100 zł (reprezentant/obserwator) rezerwuje miejsce na warsztacie, płatna przelewem na rachunek bankowy w MBank Algiz Joanna Frątczak nr 66 1140 2004 0000 3702 7977 5059 ( w tytule proszę o datę i miasto). Pozostała część płatna przelewem na rachunek bankowy lub gotówką przed rozpoczęciem zajęć.Istnieje możliwość wystawienia RACHUNKU za usługę szkoleniową (należy w tytule przelewu podać również NIP lub zgłosić to najpóźniej w dniu warsztatu).

W wypadku, gdyby grupa była za mała lub w ostatniej chwili zbyt wiele osób zrezygnuje, wówczas całość kwoty wraz z zaliczką zostaje zwrócona oraz pojawi się propozycja nowego terminu z pierwszeństwem do zapisu dla osób z odwołanego warsztatu.

Dojazd, zakwaterowanie i obiad: we własnym zakresie.

Prowadząca
JOANNA FRĄTCZAK – certyfikowana terapeutka ustawień systemowych, family coach, trener rozwoju osobistego, prawnik.
Ukończyła: m.in. Taunus-Institut Fur Stilles Familienstelen, gdzie jej nauczycielami byli najbliżsi współpracownicy Berta i Sofie Hellinger: Gerhard Walper, Wolfgang Deußer oraz Anna Choińska; Szkolenie z „Inteligentnej komunikacji w rodzinie” w Instytutucie Prekop Mexico prowadzone przez Laurę Rincon Gallardo oraz Yolandę Fernandez C.; szkolenie z zakresu ustawieniowej pracy z figurkami w obszarze osobistym i zawodowym z Heiko Hinrichs Familly Affair, terapię systemową rodzin w Akademii Doskonalenia Zawodowego ,,Naturopata’’.
Od kilku lat towarzyszy ludziom w procesie przekształcania negatywnych emocji w spokój i harmonię, pomaga przekraczać ich ograniczenia, blokady emocjonalne i docierać do wewnętrznych zasobów umożliwiających realizację ich osobistych celów.
Ponad osiemnastoletnie doświadczenie pracy jako prawnika w korporacjach, firmach i urzędach pozwala jej również szerzej spojrzeć na problemy w zakresie ustawień systemowych w biznesie i organizacjach. Pokaż mniej

You are currently viewing 28 Maja Wrocław MAMA – kochać, być, zostać. Warsztat Ustawień Systemowych