NOWY POCZĄTEK

Jeśli czujesz, że w Twoim życiu są jakieś blokady, coś się powtarza, mimo wielu starań masz wrażenie, że utknęłaś/utknąłeś a życie oglądasz jak przez szybę to zapraszam Cię na warsztat ustawień systemowych, gdzie zobaczysz źródło, przyczynę takiego stanu rzeczy i przetransformujesz to.

Ustawienia to praca z wielopokoleniowymi wzorcami i programami. To narzędzie do uwolnienia od tego co zatrzymuje Ciebie na drodze do szczęścia i spełnienia.

Każdy z nas jest częścią systemu rodzinnego i w każdej rodzinie przez wiele pokoleń wydarzały się ciężkie sytuacje oraz trudne losy. Jeśli nasz ród nie poradził sobie energetycznie z jakimiś sytuacjami to potomkowie to czują na sobie, bo energia życiowa, która płynie do nas od przodków zostaje zatrzymana. W momencie, gdy jakaś historia pozostaje „w zawieszeniu” – energia nie może swobodnie płynąć. W ustawieniach możemy dotrzeć do tych trudnych historii i zintegrować je w sobie z szacunkiem, z pokorą wobec losów przodków z otwartością oraz wzruszeniem.
Jeżeli spojrzysz na taką historię z miłością, wtedy może się ona uzdrowić.

ROZWIĄZANIE PRZYCHODZI WTEDY, KIEDY COŚ WAŻNEGO ZOSTANIE ZOBACZONE I USZANOWANE.

Zakres problemów, które można ustawiać jest bardzo szeroki. Należą do nich:
relacje rodzinne, partnerstwo, konflikty i kryzysy, choroby i symptomy (w tym te nietypowe i trudne), traumy, uzależnienia, przeszkody materialne i biznesowe, problemy dotyczące prowadzenia firm i organizacji, problemy zawodowe, negatywnie na nas oddziałujące, zakryte przed nami tajemnice rodowe (np. adopcje, aborcje, morderstwa; dodatkowi członkowie systemu).

KAŻDY INNY TEMAT wniesiony przez uczestników podczas warsztatu jest mile widziany.

UDZIAŁ REPREZENTANTÓW I OBSERWATORÓW (osoby bez ustawienia własnego).

Osoby które jeszcze nie potrafią zdefiniować swojego problemu lub które są zainteresowane ustawieniami a nie mają jeszcze gotowości do własnej pracy zapraszam na warsztat w roli aktywnych reprezentantów.
Jest możliwość również uczestniczenia w warsztacie w formie obserwatora. Osoby, które wybierają ten wariant udziału w warsztacie będą mogły spróbować reprezentowania w ustawieniach, jeżeli spontanicznie poczują, że chcą i jeśli jednocześnie pojawią się ku temu sprzyjające okoliczności/warunki.

DATA SPOTKANIA
15 stycznia 2022r – 9:30 – 18.00-20.00 (godzina zakończenia jest trudna do ustalenia, najlepiej, jeśli zarezerwujesz czas do wieczora)

WROCŁAW (miejsce będzie podane przed warsztatem)

TWOJA INWESTYCJA
– ustawienie własne 300zł – osoby z ustawieniem własnym przychodzą z tematem, nad którym wspólnie będziemy pracować

ŚWIĄTECZNA PROMOCJA – przy zapisie i wpłacie zaliczki do 29 grudnia 2021r. za udział z ustawieniem kwota wynosi 250zł)

– reprezentant 100zł osoba nie mająca swojego ustawienia, a tylko biorąca udział w ustawieniach pozostałych osób jako reprezentant

W trakcie warsztatów przewidziane są przerwy na herbatę oraz jedna dłuższa przerwa na obiad.

Zapisy: mailowo na adres: joannafratczak@tlen.pl.

W razie pytań zapraszam do kontaktu w wiadomości prywatnej lub telefonicznie 570917988.

Sposób zapłaty: zaliczka w kwocie 150 zł (uczestnik z ustawieniem) oraz 50 zł (reprezentant/obserwator) rezerwuje miejsce na warsztacie, płatna przelewem na rachunek bankowy, który podam w informacji zwrotnej. Pozostała część płatna przelewem na rachunek bankowy lub gotówką przed rozpoczęciem zajęć.

Istnieje możliwość wystawienia RACHUNKU za usługę szkoleniową (należy w tytule przelewu podać również NIP).

W wypadku, gdyby grupa była za mała lub w ostatniej chwili zbyt wiele osób zrezygnuje (np. z powodu kwarantanny), wówczas całość kwoty wraz z zaliczką zostaje zwrócona oraz pojawi się propozycja nowego terminu z pierwszeństwem do zapisu dla osób z odwołanego warsztatu.

Dojazd i zakwaterowanie: we własnym zakresie.

Prowadząca
JOANNA FRĄTCZAK – certyfikowana terapeutka ustawień systemowych, family coach, trener rozwoju osobistego, prawnik.
Ukończyła: m.in. Taunus-Institut Fur Stilles Familienstelen, gdzie jej nauczycielami byli najbliżsi współpracownicy Berta i Sofie Hellinger: Gerhard Walper, Wolfgang Deußer oraz Anna Choińska; Szkolenie z „Inteligentnej komunikacji w rodzinie” w Instytutucie Prekop Mexico prowadzone przez Laurę Rincon Gallardo oraz Yolandę Fernandez C.; szkolenie z zakresu ustawieniowej pracy z figurkami w obszarze osobistym i zawodowym z Heiko Hinrichs Familly Affair, terapię systemową rodzin w Akademii Doskonalenia Zawodowego ,,Naturopata’’.
Od kilku lat towarzyszy ludziom w procesie przekształcania negatywnych emocji w spokój i harmonię, pomaga przekraczać ich ograniczenia, blokady emocjonalne i docierać do wewnętrznych zasobów umożliwiających realizację ich osobistych celów.
Ponad osiemnastoletnie doświadczenie pracy jako prawnika w korporacjach, firmach i urzędach pozwala jej również szerzej spojrzeć na problemy w zakresie ustawień systemowych w biznesie i organizacjach.

You are currently viewing NOWY POCZĄTEK