07.01.2023 Wrocław „NOWY ROK – NOWY POCZĄTEK” Warsztat Ustawień Systemowych. Brak miejsc na ustawienie własne/lista rezerwowa/są miejsca dla reprezentantów

Nowy Rok otwiera w nas pragnienie zmiany na inne, lepsze życie.
Nowy Rok sprzyja podejmowaniu nowych decyzji oraz łatwiejszym pożegnaniu tego co nam już nie służy.
Nowy Rok pozwala z większą wiarą spojrzeć w przyszłość.

NOWY ROK to NOWY POCZĄTEK.
Nowy Początek Miłości, Sukcesu, Obfitości, Zdrowia i Wiary w Siebie.


Jeśli czujesz, że w Twoim życiu są jakieś blokady, coś się powtarza, mimo wielu starań masz wrażenie, że utknęłaś/utknąłeś a życie oglądasz jak przez szybę to zapraszam Cię na warsztat ustawień systemowych, gdzie zobaczysz źródło, przyczynę takiego stanu rzeczy i przetransformujesz to.

Każdy z nas jest częścią systemu rodzinnego i w każdej rodzinie przez wiele pokoleń wydarzały się ciężkie sytuacje oraz trudne losy. Jeśli nasz ród nie poradził sobie energetycznie z jakimiś sytuacjami to potomkowie to czują na sobie, bo energia życiowa, która płynie do nas od przodków zostaje zatrzymana.

W ustawieniach możemy dotrzeć do tych trudnych historii i zintegrować je w sobie z szacunkiem, z pokorą wobec losów przodków z otwartością oraz wzruszeniem.


ROZWIĄZANIE PRZYCHODZI WTEDY, KIEDY COŚ WAŻNEGO ZOSTANIE ZOBACZONE I USZANOWANE.


Zakres problemów, które można ustawiać jest bardzo szeroki. Należą do nich:
relacje rodzinne, partnerstwo, konflikty i kryzysy, choroby i symptomy (w tym te nietypowe i trudne), traumy, uzależnienia, przeszkody materialne i biznesowe, problemy dotyczące prowadzenia firm i organizacji, problemy zawodowe, negatywnie na nas oddziałujące, zakryte przed nami tajemnice rodowe (np. adopcje, aborcje, morderstwa; dodatkowi członkowie systemu).

KAŻDY TEMAT wniesiony przez uczestników podczas warsztatu jest mile widziany.

UDZIAŁ REPREZENTANTÓW I OBSERWATORÓW (osoby bez ustawienia własnego).
Osoby które jeszcze nie potrafią zdefiniować swojego problemu lub które są zainteresowane ustawieniami a nie mają jeszcze gotowości do własnej pracy zapraszam na warsztat w roli aktywnych reprezentantów lub obserwatorów.


DATA SPOTKANIA

07.01.2023r – 9:00 – 19.00 SOBOTA (godzina zakończenia jest trudna do ustalenia, najlepiej, jeśli zarezerwujesz czas do wieczora).

ZAPISY do 29.12.2022 r. lub do wyczerpania miejsc (ilość miejsc na ustawienie własne jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszenia a następnie po potwierdzeniu zapisu, wpłata zaliczki w ciągu TRZECH DNI !!!!!)


WROCŁAW (miejsce będzie podane przed warsztatem)


TWOJA INWESTYCJA

– ustawienie własne 400zł – osoby z ustawieniem własnym przychodzą z tematem, nad którym wspólnie będziemy pracować
– reprezentant/obserwator 150 zł osoba nie mająca swojego ustawienia, a tylko biorąca udział w ustawieniach pozostałych osób jako reprezentant

Od marca 2023r. zmiana cen warsztatów.

W trakcie warsztatów przewidziane są przerwy na kawę, herbatę oraz jedna dłuższa przerwa na obiad ( 1,5 godz. po godz.13.30).


ZAPISY: TYLKO mailowo na adres: joannafratczak@tlen.pl.


ZALICZKA w kwocie:
– 200 zł (uczestnik z ustawieniem),
– 150 zł (reprezentant/obserwator)
rezerwuje miejsce na warsztacie, płatna przelewem na rachunek bankowy w MBank Algiz Joanna Frątczak nr 66 1140 2004 0000 3702 7977 5059

W tytule proszę wpisać WROCŁAW 07.01.2023r.

Pozostała część płatna przelewem na rachunek bankowy lub gotówką przed rozpoczęciem zajęć.
W przypadku rezygnacji po 29.12.2022 zaliczka nie jest zwracana).

Istnieje możliwość wystawienia RACHUNKU za usługę szkoleniową (należy w tytule przelewu podać również NIP lub zgłosić to najpóźniej w dniu warsztatu).

W wypadku, gdyby grupa była za mała lub w ostatniej chwili zbyt wiele osób zrezygnuje wówczas całość kwoty wraz z zaliczką zostaje zwrócona oraz pojawi się propozycja nowego terminu z pierwszeństwem do zapisu dla osób z odwołanego warsztatu.

Dojazd, zakwaterowanie i obiad: we własnym zakresie.

W razie pytań zapraszam do kontaktu w wiadomości prywatnej na Messenger lub mail: joannafratczak@tlen.pl lub telefonicznie 570 917 988.

You are currently viewing 07.01.2023 Wrocław „NOWY ROK – NOWY POCZĄTEK” Warsztat Ustawień Systemowych. Brak miejsc na ustawienie własne/lista rezerwowa/są miejsca dla reprezentantów