PIENIĄDZE – ZARABIANIE CZY CZAROWANIE

Pieniądze same w sobie nic nie znaczą: są papierkiem, stopem metali, elektronicznym zapisem na koncie.

Ale PIENIĄDZE to ENERGIA.

Pieniądze są po to, żeby nas wspierać.

Pieniądze są drogą do naszego celu, pozwalają spełniać marzenia, plany, czuć się bezpiecznie na poziomie nie tylko egzystencjalnym.

Z pieniędzmi wiąże się wiele nieświadomych dynamik.

Pieniądze płyną do dorosłych.

Pieniądze płyną do żywych.

Pieniądze płyną do wdzięczności.

Pieniądze płyną do szacunku do przodków.

Na warsztacie popatrzymy na dynamiki, które pozwalają płynąć pieniądzom do nas, ale też na dynamiki, które je zatrzymują, na dynamiki, które sprawiają, że je tracimy. Na przekonania, które blokują ten przypływ pieniędzy do nas.

Ten warsztat będzie trochę inny.

Nie tylko będziemy patrzeć na pieniądze z systemowego punktu widzenia, ale też pozwolimy sobie na rytuały odnośnie ,,przyciągania” pieniędzy.

Pieniądze płyną do radości, więc trochę zabawy z tematem pieniędzy wprowadzi nam lekkość w patrzeniu na nie w naszym życiu.

Będzie tylko osiem ustawień własnych, ale więcej ćwiczeń, medytacji i informacji  o ,,rytuałach dot. pieniędzy’’.

Obecny CZAS jest jaki jest…

a więcej radości, magii, uśmiechu na pewno przyniesie pozytywne efekty również w naszym samopoczuciu.

Można przyjść z własnym tematem do pracy albo zdać się na to, że Pole samo podpowie, co jest obecnie najważniejsze i nad czym warto popracować.

KAŻDY INNY TEMAT wniesiony przez uczestników podczas warsztatu jest mile widziany.

UDZIAŁ REPREZENTANTÓW I OBSERWATORÓW (osoby bez ustawienia własnego).
Osoby które jeszcze nie potrafią zdefiniować swojego problemu lub które są zainteresowane ustawieniami a nie mają jeszcze gotowości do własnej pracy zapraszam na warsztat w roli aktywnych reprezentantów.
Jest możliwość również uczestniczenia w warsztacie w formie obserwatora. Osoby, które wybierają ten wariant udziału w warsztacie będą mogły spróbować reprezentowania w ustawieniach, jeżeli spontanicznie poczują, że chcą i jeśli jednocześnie pojawią się ku temu sprzyjające okoliczności/warunki.

DATA SPOTKANIA
24 kwietnia 2022r – 9:00 – 19.00 NIEDZIELA (godzina zakończenia jest trudna do ustalenia, najlepiej, jeśli zarezerwujesz czas do wieczora).

ZAPISY do 17.04.2022 r. (ilość miejsc na ustawienie własne jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszenia a następnie po potwierdzeniu zapisu, wpłaty zaliczki w ciągu dwóch dni).

WROCŁAW (miejsce będzie podane przed warsztatem)

TWOJA INWESTYCJA
– ustawienie własne 405 zł – osoby z ustawieniem własnym przychodzą z tematem, nad którym wspólnie będziemy pracować
– reprezentant 153 zł osoba nie mająca swojego ustawienia, a tylko biorąca udział w ustawieniach pozostałych osób jako reprezentant
W trakcie warsztatów przewidziane są przerwy na herbatę oraz jedna dłuższa przerwa na obiad ( 1,5 – 2 godz. po godz.13.00).

Zapisy: mailowo na adres: joannafratczak@tlen.pl. W razie pytań zapraszam do kontaktu w wiadomości prywatnej lub telefonicznie 570 917 988.

Sposób zapłaty: zaliczka w kwocie 205 zł (uczestnik z ustawieniem) oraz 103 zł (reprezentant/obserwator) rezerwuje miejsce na warsztacie, płatna przelewem na rachunek bankowy w MBank Algiz Joanna Frątczak nr 66 1140 2004 0000 3702 7977 5059

Pozostała część płatna przelewem na rachunek bankowy przed rozpoczęciem zajęć lub gotówką na warsztatach.
Istnieje możliwość wystawienia RACHUNKU za usługę szkoleniową (należy w tytule przelewu podać również NIP lub zgłosić to najpóźniej w dniu warsztatu).

W wypadku, gdyby grupa była za mała lub w ostatniej chwili zbyt wiele osób zrezygnuje (np. z powodu kwarantanny), wówczas całość kwoty wraz z zaliczką zostaje zwrócona oraz pojawi się propozycja nowego terminu z pierwszeństwem do zapisu dla osób z odwołanego warsztatu.

Dojazd, zakwaterowanie i obiad: we własnym zakresie.

Prowadząca
JOANNA FRĄTCZAK – certyfikowana terapeutka ustawień systemowych, family coach, trener rozwoju osobistego, prawnik.
Ukończyła: m.in. Taunus-Institut Fur Stilles Familienstelen, gdzie jej nauczycielami byli najbliżsi współpracownicy Berta i Sofie Hellinger: Gerhard Walper, Wolfgang Deußer oraz Anna Choińska; Szkolenie z „Inteligentnej komunikacji w rodzinie” w Instytutucie Prekop Mexico prowadzone przez Laurę Rincon Gallardo oraz Yolandę Fernandez C.; szkolenie z zakresu ustawieniowej pracy z figurkami w obszarze osobistym i zawodowym z Heiko Hinrichs Familly Affair, terapię systemową rodzin w Akademii Doskonalenia Zawodowego ,,Naturopata’’.
Od kilku lat towarzyszy ludziom w procesie przekształcania negatywnych emocji w spokój i harmonię, pomaga przekraczać ich ograniczenia, blokady emocjonalne i docierać do wewnętrznych zasobów umożliwiających realizację ich osobistych celów.
Ponad osiemnastoletnie doświadczenie pracy jako prawnika w korporacjach, firmach i urzędach pozwala jej również szerzej spojrzeć na problemy w zakresie ustawień systemowych w biznesie i organizacjach.

You are currently viewing PIENIĄDZE – ZARABIANIE CZY CZAROWANIE