WROCŁAW 25.09.2022 Warsztaty Ustawień Systemowych. Tematy dowolne.

Jeśli czujesz, że w Twoim życiu są jakieś blokady, coś się powtarza, mimo wielu starań masz wrażenie, że utknęłaś/utknąłeś a życie oglądasz jak przez szybę, możesz zobaczyć przy pomocy narzędzia jakim są ustawienia systemowe – źródło, przyczynę takiego stanu rzeczy.

Ustawienia to praca z wielopokoleniowymi wzorcami i programami. To narzędzie do uwolnienia od tego co zatrzymuje Ciebie na drodze do szczęścia i spełnienia.Każdy z nas jest częścią systemu rodzinnego i w każdej rodzinie przez wiele pokoleń wydarzały się ciężkie sytuacje oraz trudne losy. Jeśli nasz ród nie poradził sobie energetycznie z jakimiś sytuacjami to potomkowie to czują na sobie, bo energia życiowa, która płynie do nas od przodków zostaje zatrzymana.

W momencie, gdy jakaś historia pozostaje „w zawieszeniu” energia nie może swobodnie płynąć. W ustawieniach możemy dotrzeć do tych trudnych historii i zintegrować je w sobie z szacunkiem, z pokorą wobec losów przodków z otwartością oraz wzruszeniem. Jeżeli spojrzysz na taką historię z miłością, wtedy może się ona uzdrowić.

ROZWIĄZANIE PRZYCHODZI WTEDY KIEDY COŚ ZOSTANIE ZOBACZONE I USZANOWANE.

Zakres problemów, które można ustawiać jest bardzo szeroki.
Należą do nich: relacje rodzinne, partnerstwo, konflikty i kryzysy, choroby i symptomy (w tym te nietypowe i trudne), traumy, uzależnienia, przeszkody materialne i biznesowe, problemy dotyczące prowadzenia firm i organizacji, problemy zawodowe, negatywnie na nas oddziałujące, zakryte przed nami tajemnice rodowe (np. adopcje, aborcje, morderstwa; dodatkowi członkowie systemu).

Jeżeli więc chcesz przyjrzeć się Twojemu tematowi metodą ustawień systemowych, zobaczyć jakie działają w Tobie systemowe uwikłania i blokady i uwolnić je z miłością, to ten warsztat jest dla Ciebie.

Udział w warsztacie bez ustawienia własnego (dla tzw. reprezentantów i obserwatorów):

Osoby które jeszcze nie potrafią zdefiniować swojego problemu lub które są zainteresowane ustawieniami a nie mają jeszcze gotowości do własnej pracy zapraszam na warsztat w roli aktywnych reprezentantów.

Ustawienia wykonywane są dla osób zgłaszających się do ustawienia własnego, a więc będziemy pracować z tematami/problemami wybranych uczestników grupy, które mogą być różne (np. relacje rodzinne, relacja partnerska, zdrowie, choroby i symptomy, praca i finanse, marzenia i cele życiowe). Nie mniej każdy z nas w różnym stopniu bierze udział w tej pracy i przechodzi proces terapeutyczny w jej trakcie, dlatego nie tylko osoby z ustawieniem własnym, ale także reprezentanci, wchodzący w tak zwane “role” bardziej aktywnie, oraz pozornie bardziej bierni obserwatorzy będą mieli okazję wiele przepracować i wynieść z każdego spotkania.

Jest możliwość uczestniczenia w warsztacie w formie obserwatora, nie wchodzącego w “pola” aktywnych w danym ustawieniu osób lub zjawisk. Osoby, które wybierają ten wariant udziału w warsztacie będą mogły spróbować reprezentowania w ustawieniach, jeżeli spontanicznie poczują, że chcą i jeśli jednocześnie pojawią się ku temu sprzyjające okoliczności/warunki.
——————————————-
DATA SPOTKANIA
25 wrzesień 2022r – 9:00 – 19.00 (godzina zakończenia jest trudna do ustalenia, najlepiej, jeśli zarezerwujesz czas do wieczora).

Na ustawieniach każdy służy każdemu, zadbaj o to, aby być od początku do końca.

ZAPISY do 15.09.2022 r. (ilość miejsc na ustawienie własne jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszenia)
MIEJSCE : zostanie podane przed warsztatami

TWOJA INWESTYCJA
– ustawienie własne 400zł – osoby z ustawieniem własnym przychodzą z tematem, nad którym wspólnie będziemy pracować
– reprezentant/obserwator 100zł osoba nie mająca swojego ustawienia, a tylko biorąca udział w ustawieniach pozostałych osób jako reprezentant
W trakcie warsztatów przewidziane są przerwy na herbatę oraz jedna dłuższa przerwa na obiad (1,5 godz. około 13.30)

Zapisy: mailowo na adres: joannafratczak@tlen.pl. W razie pytań zapraszam do kontaktu w wiadomości prywatnej lub telefonicznie 570917988.Sposób zapłaty: zaliczka w kwocie 200 zł (uczestnik z ustawieniem) oraz 100 zł (reprezentant/obserwator) rezerwuje miejsce na warsztacie, płatna przelewem na rachunek bankowy w MBank Algiz Joanna Frątczak nr 66 1140 2004 0000 3702 7977 5059
w tytule proszę napisać WROCŁAW, 25.09.2022


Pozostała część płatna przelewem na rachunek bankowy lub gotówką przed rozpoczęciem zajęć.

W przypadku rezygnacji po 15.09.2022 zaliczka nie jest zwracana).

Istnieje możliwość wystawienia RACHUNKU za usługę szkoleniową (należy w tytule przelewu podać również NIP ).

W wypadku, gdyby grupa była za mała lub w ostatniej chwili zbyt wiele osób zrezygnuj, wówczas całość kwoty wraz z zaliczką zostaje zwrócona oraz pojawi się propozycja nowego terminu z pierwszeństwem do zapisu dla osób z odwołanego warsztatu.
Dojazd, zakwaterowanie i obiad: we własnym zakresie.

Prowadząca
JOANNA FRĄTCZAK – certyfikowana terapeutka ustawień systemowych, family coach, trener rozwoju osobistego, prawnik.
Ukończyła: m.in. Taunus-Institut Fur Stilles Familienstelen, gdzie jej nauczycielami byli najbliżsi współpracownicy Berta i Sofie Hellinger: Gerhard Walper, Wolfgang Deußer oraz Anna Choińska; Szkolenie z „Inteligentnej komunikacji w rodzinie” w Instytutucie Prekop Mexico prowadzone przez Laurę Rincon Gallardo oraz Yolandę Fernandez C.; szkolenie z zakresu ustawieniowej pracy z figurkami w obszarze osobistym i zawodowym z Heiko Hinrichs Familly Affair, terapię systemową rodzin w Akademii Doskonalenia Zawodowego ,,Naturopata’’.
Od kilku lat towarzyszy ludziom w procesie przekształcania negatywnych emocji w spokój i harmonię, pomaga przekraczać ich ograniczenia, blokady emocjonalne i docierać do wewnętrznych zasobów umożliwiających realizację ich osobistych celów.
Ponad osiemnastoletnie doświadczenie pracy jako prawnika w korporacjach, firmach i urzędach pozwala jej również szerzej spojrzeć na problemy w zakresie ustawień systemowych w biznesie i organizacjach.

You are currently viewing WROCŁAW 25.09.2022  Warsztaty Ustawień Systemowych. Tematy dowolne.