DLACZEGO NIE MOGĘ WYJŚĆ ZA MĄŻ I ZBUDOWAĆ SZCZĘŚLIWEJ RELACJI? CZĘŚĆ 4

  • Post category:Blog


Dzisiaj ostatnie przykłady przyczyn nieszczęśliwej miłości.


💚Splątanie z losami przodków i ich poprzednich partnerów.
W przeszłości bywało, że zakochani byli rozdzielani i wydawani siłą za tych, których nie kochali. Bywało, że małżonek zginął na wojnie lub wskutek choroby a kobieta zostawała z dziećmi i musiała nieść sama trudy życia. Zdarzały się gwałty popełnione przez męża na żonie, która nie mogła się nikomu poskarżyć, bywały zdrady, ból rozstania, straty. Jeśli o tragicznym losie któregoś z przodków zapomniano lub nie okazuje mu się szacunku to system rodzinny nakazuje potomkom nieść pamięć o tym wydarzeniu w swoim życiu.
Mechanizm powtarzania scenariusza jest taki, że wydarzenia w przeszłości i w teraźniejszości mogą być różne, ale zadziwiającym podobieństwem powtarzają się uczucia i emocje.
Na przykład obecnie nie ma wojny, ale dziewczynie nakazano wspominać ból babci, która otrzymała zawiadomienie o tym, że jej mąż poległ w boju. Dziewczyna nieświadomie prowokuje chłopaka by z nią zerwał, gdyż wtedy ona będzie miała prawo cierpieć, tak samo jak cierpiała i babcia. Lęk przed małżeństwem, lęk przed ciążą, lęki przed bliższym związkiem to często powtarzanie tragicznych losów i scenariuszy z przeszłości.


🍀Rozwiązanie tej sytuacji. Podczas ustawienia systemowego należy wyjaśnić czyje losy powtarza dziewczyna. Z ogromnym szacunkiem oddać wszystko co z tym się wiąże osobie z przeszłości. Dziewczyna może powiedzieć: „Szanuję twój los. Zostawiam go przy tobie.” I zwrócić się w stronę swojego życia. Wszyscy przodkowie przecież, cały ród chcą kontynuacji życia, szczęścia i pomyślności dla potomków. Wtedy strumień błogosławieństwa popłynie i pokieruje dziewczynę do małżeństwa i rodzenia dzieci.


💚Niezakończone relacje z poprzednimi partnerami.
Często zdarza się, że dziewczyna nie jest otwarta na nowy związek z powodu tego, że jeszcze nie zakończyła poprzedniego w związku albo zakończyła go nieprawidłowo, lekkomyślnie z nalotem wzajemnych krzywd, pretensji.
Sytuacje mogą być to najróżniejsze. Czasami zdarza się, że dziewczyna nie traktuje pewnych młodzieńczych relacji na poważnie. Na przykład z podstawówki… dla niej była to tylko miłość platoniczna, ale dla chłopaka było to wszystko. Prawidłowe pożegnanie męża, partnera powoduje, że energia dziewczyny przy nim nie zostaje a ona będzie wolna do nowej miłości.


🍀Rozwiązanie tej sytuacji. W ustawieniach należy wyjaśnić takie relacje z przeszłości, które mogą wywierać wpływ na obecną sytuację i rozwiązać je z szacunkiem.Może wtedy powiedzieć: „ mój drogi były mężu, jestem ci wdzięczna za wszystko co razem przeżyliśmy. Między nami było dużo dobrego, było też i niedobre. Dziękuję ci za doświadczenie, które jest bezcenne. Pozostawię je sobie na zawsze. A teraz kończę ostatecznie nasze relacje. Całą swoją energię z miłości zabieram z naszego związku. Całą twoją energię miłości zwracam Tobie. Życzę ci wszystkiego najlepszego i proszą życz mi tego samego. Daję sobie prawo budować relacje z inną kobietą a ty daj mi prawo budować nową relację z innym mężczyzną. Spójrz na mnie życzliwie. Ty zawsze pozostaniesz moim pierwszym mężem. Twojego miejsca nikt nie zajmie. Bądź szczęśliwy”
Warto przyjść na ustawienia systemowe i zobaczyć jakie blokady powodują lub przeszkadzają w zbudowaniu szczęśliwego związku. Zobaczyć i uwolnić się od nich.


💚 Tak więc ruszajcie do swojej szczęśliwej miłości. Drogę pokonują ci co po niej idą. 💚