DOBRE POŻEGNANIE Z BYŁYMI PARTNERAMI

  • Post category:Blog

Jutro Walentynki i wiele osób oczekuje, że zadzieje się cud, magia w ich związkach lub w ich samotności. Oczekują, że po romantycznej kolacji partner, nagle przemieni się w niezwykłego księcia lub wspaniałą księżniczkę, że wszystkie ich problemy znikną.

Osoby samotne mają nadzieję, że ,,może nagle COŚ” się zdarzy i nie spędzą tego dnia same ze sobą. Oczywiście ja też wierzę w cuda, ale dla tych ,,magicznych” zdarzeń należałoby przygotować jakąś podstawę.

Przede wszystkim jednym z warunków budowania szczęścia w nowym związku jest dobre pożegnanie z byłym partnerem. Kiedy żywimy urazę, a rozstanie jest pełne nienawiści i obwiniania, prędzej czy później, te emocje pojawią się w nowym związku.

Popatrzmy również na partnerów, którym złamaliśmy serce ,,kiedyś” np. w młodości, bo każdy się liczy. Nawet jeśli byli dla nas ważni przez chwilę lub których zwodziliśmy z jakiegoś powodu, dając jednak ,,ułudę,, nadziei na związek.

Jak się prawidłowo pożegnać. Weź dwa krzesła, postaw naprzeciwko. Na jednym usiądź a na drugim postaw poduszkę, która będzie symbolizowała… partnera… Zapraszaj ich po kolei i mów, w zależności od okoliczności rozstania.

„Dziękuję za wszystko co od Ciebie dostałam.

To co dostałeś ode mnie, możesz sobie zatrzymać.

Masz miejsce w moim sercu na zawsze, jako mój były partner.

A teraz cię uwalniam i życzę wszystkiego najlepszego.

Proszę patrz na mnie życzliwie.”

lub

„Dziękuję Ci za Twoją miłość i zainteresowanie.

Nie doceniłam Ciebie i tego co mi zaofiarowałeś. Jest mi przykro.

Daję ci miejsce w moim sercu, będę o Tobie pamiętać.

A teraz życzę Ci wszystkiego najlepszego

i Ty również patrz na mnie życzliwie”.

To uwolni cię do nowego związku, do nowej miłości, do pogłębienia obecnej, jeśli ma dla Ciebie wartość .

Energetyczne uwalnianie partnerów i dawanie im miejsca w sercu to bardzo ciekawa sprawa. Nagram o tym filmik, bo jest kilka kwestii wartych poruszenia a długie posty i tak niewiele osób czyta. 😊