CZY DAJESZ UWAGĘ TEMU, CZEGO NAPRAWDĘ CHCESZ?

  • Post category:Blog

✨Skup uwagę na najlepszym, co może się wydarzyć.

Czasami rozpamiętujesz w wyobraźni najgorszy możliwy scenariusz i pozwalasz, by obawy powstrzymały cię przed wprowadzeniem w swoje życie pozytywnych zmian. (…)

✨Zamiast rozważać najgorsze scenariusze, skup całą uwagę na kwestii: CO NAJLEPSZEGO MOŻE MI SIĘ WYDARZYĆ?

✨Popuść wodze wyobraźni, myśląc o wspaniałych możliwościach. Koncentruj się na pozytywnych wynikach i poczuj ekscytację, wywołano tym samym tym wszystkim, co może się wydarzyć. Wiedz, że faktyczny wynik może przekroczyć twoje najśmielsze marzenia.

✨Podejmując jakiekolwiek działanie na rzecz realizacji swego pragnienia, spodziewaj się wszystkiego co najlepsze. Pozytywne oczekiwania oświetlają jasnym blaskiem każdy kolejny krok. Tak oświetlona droga nabiera właściwości magicznych, dzięki którym przyciągniesz i wykorzystasz najlepsze możliwości.

Doreen Virtue

✨Dzisiaj piątek i już prawie weekend, więc to dobry moment na przyjrzenie się …gdzie kierujesz swoją uwagę. Za każdym razem kiedy ,,stworzysz” w myślach zły scenariusz jakiejś sytuacji … nie bądź na siebie zła , tylko to zauważ… ,,o to nie jest to co bym chciała”… i ,,wrzuć to do ,,czarnego trójkąta” (to taki śmietnik wszechświata). Dlaczego trójkąt? Nie wiem…😁 Kiedyś na warsztatch dwupunktu to praktykowaliśmy i tak mi zostało, więc się dzielę… Jest to bardzo wygodna forma ,,sprzątania niedobrych myśli”…

A weekend to najlepszy czas na pielęgnowanie ,,pięknych mysli”. 😍