02.12.2023r. „Na kogo patrzy moja choroba” Warsztat Ustawień Systemowych”

„Choroba jest nieporządkiem w ciele i odzwierciedla nieporządek w rodzinie. Kiedy nieporządek w rodzinie zostaje uporządkowany, to oddziałuje to na nasze ciało. A gdy coś w ciele zostanie uporządkowane, choroba zostaje uzdrowiona.” Bert Hellinger

W chorobach, patrząc z punktu widzenia systemowego, chodzi o to, żeby zauważyć przekaz jaki ta choroba ze sobą niesie. Zawsze ma ona jakąś wiadomość dla nas.(…)

Systemowo, choroby to pełna miłości więź z ludźmi, z wydarzeniami z naszego systemu. I kiedy przywołamy te osoby czy wydarzenia przy pomocy ustawień rodzin, kiedy damy wyraz naszemu stosunkowi do nich, wtedy obserwacja „aha, tu mnie ciągnie”, przyniesie jasne, przejrzyste wyjaśnienie. Czyli choroba jest, w gruncie rzeczy, naszą miłością dziecka do tych, którzy cierpieli. W ustawieniu możemy się z tymi ludźmi spotkać jeszcze raz, powiedzieć „widzę już co się stało”, „jak się czuliście”. I później możemy się wycofać. Tamto może zostać w przeszłości, a my wycofujemy się do tu i teraz.” Wolfgang Deusser

KAŻDY TEMAT wniesiony przez uczestników podczas warsztatu jest mile widziany. (nie muszą być to choroby).

DATA SPOTKANIA

02.12.2023r – 9:00 – 19.00 – 20.00 SOBOTA (godzina zakończenia jest trudna do ustalenia, najlepiej, jeśli zarezerwujesz czas do wieczora).

ZAPISY: do 23.11.2023r lub do wyczerpania miejsc

MIEJSCE SPOTKANIA

WROCŁAW (dokładny adres zostanie wysłany w e-mailu potwierdzającym rezerwację)

TWOJA INWESTYCJA

– ustawienie własne 450zł – osoby z ustawieniem własnym przychodzą z tematem, nad którym wspólnie będziemy pracować
– reprezentant/obserwator 207 zł osoba nie mająca swojego ustawienia, a tylko biorąca udział w ustawieniach pozostałych osób jako reprezentant.

W trakcie warsztatów przewidziane są przerwy na kawę, herbatę oraz jedna dłuższa przerwa 1 godz. na obiad (we własnym zakresie) ok. 13.30.

WAŻNE

Na warsztacie wszyscy służą wszystkim.
Dlatego tak zorganizuj swój przyjazd i powrót, żebyś była/ był obecny od początku do końca warsztatu.

Wszystkie informacje zostaną wysłane w e-mailu potwierdzającym opłaconą rezerwację bookero.
W razie pytań zapraszam do kontaktu w wiadomości prywatnej na Messenger lub mail: joannafratczak@tlen.pl

You are currently viewing 02.12.2023r. „Na kogo patrzy moja choroba” Warsztat Ustawień Systemowych”