10.12.2022r. Wrocław „Uzdrawiam stare i otwieram się na NOWE” – Warsztat Ustawień Systemowych- brak miejsc na ustawienie własne

UZDRAWIAM STARE I OTWIERAM SIĘ NA NOWE


KONIEC ROKU sprzyja porządkowaniu życia. A stanie u progu NOWEGO ROKU pozwala otworzyć się na WIĘCEJ, LEPIEJ, ŁATWIEJ.


Jeśli czujesz, że w Twoim życiu są jakieś blokady, coś się powtarza, mimo wielu starań masz wrażenie, że utknęłaś/utknąłeś a życie oglądasz jak przez szybę to zapraszam Cię na warsztat ustawień systemowych, gdzie zobaczysz źródło, przyczynę takiego stanu rzeczy i przetransformujesz to.Ustawienia to praca z wielopokoleniowymi wzorcami i programami.

To narzędzie do uwolnienia od tego co zatrzymuje Ciebie na drodze do szczęścia i spełnienia.Każdy z nas jest częścią systemu rodzinnego i w każdej rodzinie przez wiele pokoleń wydarzały się ciężkie sytuacje oraz trudne losy. Jeśli nasz ród nie poradził sobie energetycznie z jakimiś sytuacjami to potomkowie to czują na sobie, bo energia życiowa, która płynie do nas od przodków zostaje zatrzymana.W momencie, gdy jakaś historia pozostaje „w zawieszeniu” – energia nie może swobodnie płynąć.

W ustawieniach możemy dotrzeć do tych trudnych historii i zintegrować je w sobie z szacunkiem, z pokorą wobec losów przodków z otwartością oraz wzruszeniem.
Jeżeli spojrzysz na taką historię z miłością, wtedy może się ona uzdrowić.


ROZWIĄZANIE PRZYCHODZI WTEDY, KIEDY COŚ WAŻNEGO ZOSTANIE ZOBACZONE I USZANOWANE.Zakres problemów, które można ustawiać jest bardzo szeroki.

Należą do nich:
relacje rodzinne, partnerstwo, konflikty i kryzysy, choroby i symptomy (w tym te nietypowe i trudne), traumy, uzależnienia, przeszkody materialne i biznesowe, problemy dotyczące prowadzenia firm i organizacji, problemy zawodowe, negatywnie na nas oddziałujące, zakryte przed nami tajemnice rodowe (np. adopcje, aborcje, morderstwa; dodatkowi członkowie systemu).

KAŻDY TEMAT wniesiony przez uczestników podczas warsztatu jest mile widziany.

UDZIAŁ REPREZENTANTÓW I OBSERWATORÓW (osoby bez ustawienia własnego).

Osoby które jeszcze nie potrafią zdefiniować swojego problemu lub które są zainteresowane ustawieniami a nie mają jeszcze gotowości do własnej pracy zapraszam na warsztat w roli aktywnych reprezentantów.

Jest możliwość również uczestniczenia w warsztacie w formie obserwatora. Osoby, które wybierają ten wariant udziału w warsztacie będą mogły spróbować reprezentowania w ustawieniach, jeżeli spontanicznie poczują, że chcą i jeśli jednocześnie pojawią się ku temu sprzyjające okoliczności/warunki.


DATA SPOTKANIA
10.12.2022r – 9:00 – 19.00 SOBOTA (godzina zakończenia jest trudna do ustalenia, najlepiej, jeśli zarezerwujesz czas do wieczora).

ZAPISY do 01.12.2022 r. (ilość miejsc na ustawienie własne jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszenia a następnie po potwierdzeniu zapisu, wpłata zaliczki w ciągu trzech dni !!!!!)


WROCŁAW (miejsce będzie podane przed warsztatem)


TWOJA INWESTYCJA- ustawienie własne 400zł – osoby z ustawieniem własnym przychodzą z tematem, nad którym wspólnie będziemy pracować
– reprezentant/obserwator 150 zł osoba nie mająca swojego ustawienia, a tylko biorąca udział w ustawieniach pozostałych osób jako reprezentantW trakcie warsztatów przewidziane są przerwy na herbatę oraz jedna dłuższa przerwa na obiad ( 1,5 godz. po godz.13.00).ZAPISY: mailowo na adres: joannafratczak@tlen.pl.


ZALICZKA w kwocie:- 200 zł (uczestnik z ustawieniem),
– 150 zł (reprezentant/obserwator)

rezerwuje miejsce na warsztacie, płatna przelewem na rachunek bankowy w MBank Algiz Joanna Frątczak nr 66 1140 2004 0000 3702 7977 5059

W tytule proszę wpisać WROCŁAW 10.12.2022r.

Pozostała część płatna przelewem na rachunek bankowy lub gotówką przed rozpoczęciem zajęć.W przypadku rezygnacji po 30.11.2022 zaliczka nie jest zwracana).

Istnieje możliwość wystawienia RACHUNKU za usługę szkoleniową (należy w tytule przelewu podać również NIP lub zgłosić to najpóźniej w dniu warsztatu).

W wypadku, gdyby grupa była za mała lub w ostatniej chwili zbyt wiele osób zrezygnuje wówczas całość kwoty wraz z zaliczką zostaje zwrócona oraz pojawi się propozycja nowego terminu z pierwszeństwem do zapisu dla osób z odwołanego warsztatu.

Dojazd, zakwaterowanie i obiad: we własnym zakresie.W razie pytań zapraszam do kontaktu w wiadomości prywatnej na Messenger lub mail: joannafratczak@tlen.pl lub telefonicznie 570 917 988.

Prowadząca
JOANNA FRĄTCZAK – certyfikowana terapeutka ustawień systemowych, family coach, trener rozwoju osobistego, prawnik.
Ukończyła: m.in. Taunus-Institut Fur Stilles Familienstelen, gdzie jej nauczycielami byli najbliżsi współpracownicy Berta i Sofie Hellinger: Gerhard Walper, Wolfgang Deußer oraz Anna Choińska; Szkolenie z „Inteligentnej komunikacji w rodzinie” w Instytutucie Prekop Mexico prowadzone przez Laurę Rincon Gallardo oraz Yolandę Fernandez C.; szkolenie z zakresu ustawieniowej pracy z figurkami w obszarze osobistym i zawodowym z Heiko Hinrichs Familly Affair, terapię systemową rodzin w Akademii Doskonalenia Zawodowego ,,Naturopata’’.
Od kilku lat towarzyszy ludziom w procesie przekształcania negatywnych emocji w spokój i harmonię, pomaga przekraczać ich ograniczenia, blokady emocjonalne i docierać do wewnętrznych zasobów umożliwiających realizację ich osobistych celów.
Ponad osiemnastoletnie doświadczenie pracy jako prawnika w korporacjach, firmach i urzędach pozwala jej również szerzej spojrzeć na problemy w zakresie ustawień systemowych w biznesie i organizacjach.

You are currently viewing 10.12.2022r. Wrocław  „Uzdrawiam stare i otwieram się na NOWE” – Warsztat Ustawień Systemowych- brak miejsc na ustawienie własne