23.09.2023r. WROCŁAW ,,Wybieram siebie i swoje życie” Warsztat Ustawień Systemowych

Czy jesteś sobą?

Czy żyjesz również dla siebie?

Czy cenisz swoje życie?

Czy oddajesz swoje życie, swój czas innym?

Każda choroba, problem, blokada są informacją skierowaną do Ciebie, a wchodząc w pole w trakcie ustawień można odczytać tę informację z innego poziomu.

Ustawienia są metodą pracy terapeutycznej. Ukazują to co nie jest widoczne dla oczu, a skrywa się w naszym sercu, ciele, duszy, podświadomych programach, prawach natury. Dotyka się w nich głębi, która prowadzi do źródła problemu.

Z reguły, chodzi tutaj nie tyle o wprowadzanie zmian, ale raczej o przywrócenie tzw. „pierwotnych porządków”, które zakłócone, wprowadzają w nasze życie ciężar i blokady.

Jeśli więc chcesz się przyjrzeć Twojemu tematowi metodą ustawień systemowych, zobaczyć jakie działają w Tobie systemowe uwikłania i blokady, i uwolnić je z miłością, to ten warsztat jest dla Ciebie.

Możesz przyjść z własnym tematem do pracy albo zdać się na to, że Pole samo podpowie, co jest obecnie najważniejsze i nad czym warto popracować.

DATA SPOTKANIA

23.09.2023r – 9:00 – 19.00 – 20.00 SOBOTA (godzina zakończenia jest trudna do ustalenia, najlepiej, jeśli zarezerwujesz czas do wieczora).

ZAPISY: do 15.09.2023 r. lub do wyczerpania miejsc

MIEJSCE SPOTKANIA

WROCŁAW (dokładny adres zostanie wysłany w e-mailu potwierdzającym rezerwację)

TWOJA INWESTYCJA

– ustawienie własne 450zł – osoby z ustawieniem własnym przychodzą z tematem, nad którym wspólnie będziemy pracować

– reprezentant/obserwator 150 zł osoba nie mająca swojego ustawienia, a tylko biorąca udział w ustawieniach pozostałych osób jako reprezentant
.
W trakcie warsztatów przewidziane są przerwy na kawę, herbatę oraz jedna dłuższa przerwa na obiad ( 1 godz. po godz.13.30).

W wypadku, gdyby grupa była za mała lub w ostatniej chwili zbyt wiele osób zrezygnuje wówczas całość kwoty wraz z zaliczką zostaje zwrócona oraz pojawi się propozycja nowego terminu z pierwszeństwem do zapisu dla osób z odwołanego warsztatu.

Dojazd, zakwaterowanie i obiad: we własnym zakresie.

Wszystkie informacje zostaną wysłane w e-mailu potwierdzającym opłaconą rezerwację bookero.

W razie pytań zapraszam do kontaktu w wiadomości prywatnej na Messenger lub mail: joannafratczak@tlen.pl

You are currently viewing 23.09.2023r. WROCŁAW ,,Wybieram siebie i swoje życie” Warsztat Ustawień Systemowych