DZIEŃ DWÓJKOWY – DZIEŃ ZWIĄZKÓW

  • Post category:Blog


Dzisiaj jest 22.02.2022r. Data szczególna. Dwójka to liczba relacji, liczba związku.

Jak pracować nad związkiem…

1) Popatrz na partnera i powiedz: JESTEŚ DLA MNIE WŁAŚCIWY. KOCHAM CIEBIE I TO CO CIĘ PROWADZI. ZGADZAM SIĘ NA CIEBIE. Nawet jeśli bywa różnie te słowa mocy potrafią zdziałać cuda.

2) „Czterdzieści procent wystarczy, dla reszty musimy być wyrozumiali,” mawiał Bert Hellinger. Nie ma miłości idealnej, związek to wzrastanie obu stron. Im szybciej zobaczysz w partnerze zwykłego człowieka i go pokochasz takim jakim jest, tym szybciej będziesz szczęśliwsza i spokojniejsza. Również bardziej zaakceptujesz swoją osobę i pozwolisz sobie na bycie sobą.

3) Sprawdzaj czy nie wchodzisz w rolę matki lub córki (mężczyźni w rolę ojca lub syna) swojego partnera. Taka relacja bardzo zaburza związek.

4) Stawiaj granice. Dbaj o partnerstwo, ale też o siebie.

5) Związek to wymiana w dawaniu i braniu. Kiedy tylko jeden daje a drugi tylko bierze, związek nie ma szans na przetrwanie.

6) Partner, z którym są kłopoty może pokazywać Ci coś Twojego. Popatrz na to od innej strony. Jeśli uważasz, że nie daje Ci wystarczającej uwagi – sprawdź czy w dzieciństwie ją otrzymałaś. Jeśli za mało miłości – sprawdź czy w dzieciństwie napełniłaś się nią od mamy i taty. Bądź uważna na to.

A jeśli jesteś sama i czekasz na tego ukochanego…

Sprawdź czy ktoś lub coś nie blokuje miejsca przy Tobie. Pożegnaj byłych partnerów, zobacz czy dorosłaś i nie masz już przy sobie taty, czy nie tęsknisz za jakimś zmarłym i nieświadomie ,,podążasz” za nim. A wiadomo…mężczyzna przychodzi tylko do żywej kobiety.


Nadaj intencję dla tego dnia…ale tak jakby się już spełniała ( w czasie dokonanym).

Np. Dziękuję za piękny związek.

Dziękuję, że mój partner jest taki wspaniały.

Dziękuję, że ……

Delektuj się tym pięknym dwójkowym dniem. Dniem związków, relacji, nadziei i szczęścia.