WŁAŚCIWA OSOBA, CZYLI O TYM, KIEDY PRZYCHODZI PRAWDZIWA MIŁOŚĆ

  • Post category:Blog

Właściwa osoba pojawi się w twoim życiu, kiedy najmniej się tego spodziewasz. Przyjdzie, kiedy nawet nie będziesz jej aktywnie szukał. Ona wejdzie do twojego życia, kiedy uświadomisz sobie, że nawet nie potrzebujesz, aby przyszła. To właśnie wtedy nadejdzie prawdziwa miłość.

Prawdziwa miłość pojawi się, kiedy zrozumiesz, że nie musisz być z kimś, aby być wartym czegoś na tym świecie. Kiedy zrozumiesz, że sam możesz wiele zdziałać w życiu, że sam też jesteś czegoś wart.

Właściwa osoba wejdzie do twojego życia, kiedy uwolnisz się od całego emocjonalnego ciężaru, który niesiesz ze sobą przez życie.

Właściwa osoba wejdzie do twojego życia, gdy nabędziesz pewności siebie, z optymizmem i entuzjazmem podejdziesz do codzienności.

Właściwa osoba wejdzie do twojego życia, kiedy zrozumiesz, że nikt nie powinien cię uszczęśliwiać, ponieważ prawdziwe szczęście pochodzi z twojego wnętrza.

Właściwa osoba pojawi się w twoim życiu, kiedy będziesz potrzebować lekcji miłości, ona przyjdzie, kiedy poczujesz komfort i stabilność w życiu, kiedy wszystko stanie się proste i łatwe.

Właściwa osoba wejdzie do twojego życia i potrząśnie nieco całą tą stagnacją. Kiedy zaczniesz czuć się tak, jakbyś osiągnął określony pułap, który należy przełamać, wtedy pojawi się odpowiednia osoba. Stanie się siłą napędową twojego życia, która wypchnie cię z tej strefy komfortu. Będzie siłą, która doda ci energii, pomoże ci przenosić góry.

Właściwa osoba wejdzie do twojego życia, kiedy ty w końcu zrozumiesz siebie. Kiedy zrozumiesz, kim chcesz być i co chcesz robić. Czasami oznacza to porzucenie maski, tych części siebie, które nie są dla ciebie prawdziwe, które przybrałeś w dobie życia w sztucznym szczęściu. Będziesz musiał nauczyć się odchodzić od ludzi, którzy nie nadają sensu twojemu życiu, którzy niszczą cię i twoje życie. Musisz odrzucić wszystko, co cię powstrzymuje i nie pozwala ci być tym, kim powinieneś być. Musisz spalić za sobą wszystkie rozwalające się mosty. Kiedy będziesz gotowy porzucić to wszystko, co cię blokuje, wtedy właściwa osoba pojawi się w twoim życiu. Po prostu musisz być prawdziwy, musisz porzucić złudne maski i stać się sobą. Jest to ważne dlatego, że w prawdziwej miłości nie ma miejsca na podróbki, substytuty, złudzenia. W prawdziwej miłości wszystko jest zawsze prawdziwe i szczerze.

Właściwą osobą jest ta, która wejdzie do twojego życia, kiedy w końcu nauczysz się odpuszczać potrzebę kontrolowania wszystkiego, kiedy zrozumiesz, że czasami trzeba pozwolić komuś żyć własnym życiem. Musisz zrozumieć, że nie możesz kontrolować wszystkiego, że nie masz wpływu na niektóre życiowe sytuacje i kiedy zrozumiesz swoje granice, będziesz gotowy na prawdziwą miłość.

Właściwa osoba pojawi się w twoim życiu, kiedy w końcu nauczysz się dbać o samego siebie. Kiedy nauczysz się nie pozwalać innym odciągać cię od tego, czego sam w życiu potrzebujesz.

Właściwa osoba pojawi się w twoim życiu, gdy tylko będziesz na to gotowy. Nie wcześniej i nie później. Musisz tylko zaufać mocy wszechświata, musisz tylko zaufać, że wszystko się ułoży.

Właściwa osoba pojawi się w twoim życiu, gdy będziesz gotowy poradzić sobie z miłością. Gdy będziesz gotowy zaakceptować niezwykłą pasję i siłę ogromu uczuć płynących z prawdziwej miłości.

Źródło: odkrywamy zakryte

A czy Ty czekasz na właściwą osobę?

Czy Twoja dusza jest na to gotowa?

A może Twój umysł podpowiada, że miłość to tylko ,,kłopoty”?