03.06.2023r WROCŁAW „IDĘ ODWAŻNIE DO ŚWIATA” Warsztat Ustawień Systemowych

Nasza ODWAGA zaczyna kształtować się wraz z naszym poczęciem. Emocje mamy w ciąży, każdy jej lęk związany z zaczynającą się zmianą w jej ciele i w jej życiu.

Każde TAK lub NIE dla dziecka ze strony jego taty lub rodziny, jest informacją, która wpisuje się w serce dziecka. I właśnie z tą informacją i akceptacją wychodzi ono do świata.

ODWAGA to męskie.
ODWAGA to tata, to energia i siła płynąca od mężczyzn z obu rodów.

Jeśli jej brakuje to nie mamy siły wyjść do świata, nie mamy odwagi do realizacji własnych pomysłów, do realizacji marzeń, do zmiany pracy. Kiedy boimy się zmian trudno jest wyjść z toksycznych relacji partnerskich, ,,przyjacielskich’’, zawodowych.

ODWAGA to TAK dla nas samych.
ODWAGA to relacja na partnerskich zasadach, to sukces w pracy, to spełnienie w życiu.

Na warsztacie staniemy do odwagi w Tobie, pożegnamy traumy i lęki, które nie pozwalają Ci pójść do przodu, do Życia, do Więcej….
Rozwiązanie przychodzi wtedy kiedy coś ważnego zostanie zobaczone i uszanowane.

Bert Hellinger powiedział, że spojrzenie wstecz trzeba połączyć zawsze z poruszeniem do przodu, przed siebie. I my ten krok do przodu zrobimy, razem.
Można przyjść z własnym tematem do pracy albo zdać się na to, że Pole samo podpowie, co jest obecnie najważniejsze i nad czym warto popracować.

KAŻDY INNY TEMAT wniesiony przez uczestników podczas warsztatu jest mile widziany.

UDZIAŁ REPREZENTANTÓW I OBSERWATORÓW (osoby bez ustawienia własnego).
Osoby które jeszcze nie potrafią zdefiniować swojego problemu lub które są zainteresowane ustawieniami a nie mają jeszcze gotowości do własnej pracy zapraszam na warsztat w roli aktywnych reprezentantów lub obserwatorów.

DATA SPOTKANIA

03.06.2023r – 9:00 – 19.00 SOBOTA (godzina zakończenia jest trudna do ustalenia, najlepiej, jeśli zarezerwujesz czas do wieczora).

ZAPISY do 25.05.2023 r. lub do wyczerpania miejsc

WROCŁAW (miejsce będzie podane przed warsztatem na e-mail zostawiony podczas rezerwacji)

TWOJA INWESTYCJA
– ustawienie własne 450zł – osoby z ustawieniem własnym przychodzą z tematem, nad którym wspólnie będziemy pracować
– reprezentant/obserwator 150 zł osoba nie mająca swojego ustawienia, a tylko biorąca udział w ustawieniach pozostałych osób jako reprezentant

W trakcie warsztatów przewidziane są przerwy na kawę, herbatę oraz jedna dłuższa przerwa na obiad ( 1 godz. po godz.13.30).

W wypadku, gdyby grupa była za mała lub w ostatniej chwili zbyt wiele osób zrezygnuje wówczas całość kwoty wraz z zaliczką zostaje zwrócona oraz pojawi się propozycja nowego terminu z pierwszeństwem do zapisu dla osób z odwołanego warsztatu.

Dojazd, zakwaterowanie i obiad: we własnym zakresie.

W razie pytań zapraszam do kontaktu: joannafratczak@tlen.pl

You are currently viewing 03.06.2023r WROCŁAW „IDĘ ODWAŻNIE DO ŚWIATA” Warsztat Ustawień Systemowych