WARSZTAT USTAWIEŃ SYSTEMOWYCH ,,MIŁOŚĆ I PIENIĄDZE”

WROCŁAW, 25 WRZEŚNIA 2021R

Jeśli czujesz, że w Twoim życiu są jakieś blokady, coś się powtarza, mimo wielu starań masz wrażenie, że utknęłaś/utknąłeś a życie oglądasz jak przez szybę, możesz zobaczyć przy pomocy narzędzia jakim są ustawienia systemowe – źródło, przyczynę takiego stanu rzeczy.Ustawienia to praca z wielopokoleniowymi wzorcami i programami. To narzędzie do uwolnienia od tego co zatrzymuje Ciebie na drodze do szczęścia i spełnienia.Każdy z nas jest częścią systemu rodzinnego i w każdej rodzinie przez wiele pokoleń wydarzały się ciężkie sytuacje oraz trudne losy. Jeśli nasz ród nie poradził sobie energetycznie z jakimiś sytuacjami to potomkowie to czują na sobie, bo energia życiowa, która płynie do nas od przodków zostaje zatrzymana.W momencie, gdy jakaś historia pozostaje „w zawieszeniu” energia nie może swobodnie płynąć. W ustawieniach możemy dotrzeć do tych trudnych historii i zintegrować je w sobie z szacunkiem, z pokorą wobec losów przodków z otwartością oraz wzruszeniem.
Jeżeli spojrzysz na taką historię z miłością, wtedy może się ona uzdrowić.


Rozwiązanie przychodzi wtedy kiedy coś ważnego zostanie zobaczone i uszanowane.Zakres problemów, które można ustawiać jest bardzo szeroki.
Należą do nich: relacje rodzinne, partnerstwo, konflikty i kryzysy, choroby i symptomy (w tym te nietypowe i trudne), traumy, uzależnienia, przeszkody materialne i biznesowe, problemy dotyczące prowadzenia firm i organizacji, problemy zawodowe, negatywnie na nas oddziałujące, zakryte przed nami tajemnice rodowe (np. adopcje, aborcje, morderstwa; dodatkowi członkowie systemu).
Każdy inny temat wniesiony przez uczestników podczas warsztatu jest mile widziany.Jeżeli więc chcesz przyjrzeć się Twojemu tematowi metodą ustawień systemowych, zobaczyć jakie działają w Tobie systemowe uwikłania i blokady i uwolnić je z miłością, to ten warsztat jest dla Ciebie.

Udział w warsztacie bez ustawienia własnego (dla tzw. reprezentantów i obserwatorów):
Osoby które jeszcze nie potrafią zdefiniować swojego problemu lub które są zainteresowane ustawieniami a nie mają jeszcze gotowości do własnej pracy zapraszam na warsztat w roli aktywnych reprezentantów.


Ustawienia wykonywane są dla osób zgłaszających się do ustawienia własnego, a więc będziemy pracować z tematami/problemami wybranych uczestników grupy, które mogą być różne (np. relacje rodzinne, relacja partnerska, zdrowie, choroby i symptomy, praca i finanse, marzenia i cele życiowe). Nie mniej każdy z nas w różnym stopniu bierze udział w tej pracy i przechodzi proces terapeutyczny w jej trakcie, dlatego nie tylko osoby z ustawieniem własnym, ale także reprezentanci, wchodzący w tak zwane “role” bardziej aktywnie, oraz pozornie bardziej bierni obserwatorzy będą mieli okazję wiele przepracować i wynieść z każdego spotkania.Jest możliwość uczestniczenia w warsztacie w formie obserwatora, nie wchodzącego w “pola” aktywnych w danym ustawieniu osób lub zjawisk. Osoby, które wybierają ten wariant udziału w warsztacie będą mogły spróbować reprezentowania w ustawieniach, jeżeli spontanicznie poczują, że chcą i jeśli jednocześnie pojawią się ku temu sprzyjające okoliczności/warunki.
——————————————-
Informacje praktyczne: Miejsce: WROCŁAW
Data: 25 września 2021r. sobota od godz.9.00 do19.00 (czas zależy od wielkości grupy, przy mniejszej grupie może być krótszy).

Pracujemy z jedną dłuższą przerwą 1,5 ok. godz. 13.30.Na warsztatach działa zasada wzajemności – zadbaj o to by móc zostać
do końca warsztatu.Inwestycja: 300 zł z ustawieniem własnym,120 zł reprezentant/obserwator

Faktury: możliwość otrzymania faktury po wcześniejszym zgłoszeniu.
Miejsce na warsztacie rezerwuje wpłata zadatku na konto:
Algiz Joanna Frątczak
mBank Nr 66 1140 2004 0000 3702 7977 5059
WPŁACANY ZADATEK (100zl) JEST BEZZWROTNY i jest gwarantem rezerwacji miejsca na warsztacie, wpłacając zadatek zgadzasz się na udostępnienie danych osobowych do procesu zapisu na warsztat i obsługi warsztatu przez firmę: Algiz Joanna Frątczak.
Pozostałą kwotę należy uregulować na warsztacie gotówką lub wpłatą na konto do trzech dni przed warsztatami
Dojazd i zakwaterowanie: we własnym zakresie.Informacje i zapisy:
Tel. 570 917 988
e-mail: joannafratczak@tlen.pl
www.joannafratczak.pl
Jeśli grupa się nie zbierze wtedy warsztaty mogą zostać odwołane. W takim przypadku zwracam wpłacone pieniądze.
——————————————–
Prowadząca:
Joanna Frątczak – terapeutka ustawień systemowych, family coach, specjalistka w zakresie rozwoju osobistego, prawnik.
Ukończyła: m.in. Taunus-Institut Fur Stilles Familienstelen, gdzie jej nauczycielami byli najbliżsi współpracownicy Berta i Sofie Hellinger: Gerhard Walper, Wolfgang Deußer oraz Anna Choińska; Szkolenie z „Inteligentnej komunikacji w rodzinie” w Instytutucie Prekop Mexico prowadzone przez Laurę Rincon Gallardo oraz Yolandę Fernandez C.; szkolenie z zakresu ustawieniowej pracy z figurkami w obszarze osobistym i zawodowym z Heiko Hinrichs Familly Affair, terapię systemową rodzin w Akademii Doskonalenia Zawodowego ,,Naturopata’’.Od kilku lat towarzyszy ludziom w procesie przekształcania negatywnych emocji w spokój i harmonię, pomaga przekraczać ich ograniczenia, blokady emocjonalne i docierać do wewnętrznych zasobów umożliwiających realizację ich osobistych celów.
Ponad osiemnastoletnie doświadczenie pracy jako prawnika w korporacjach, firmach i urzędach pozwala jej również szerzej spojrzeć na problemy w zakresie ustawień systemowych w biznesie i organizacjach.
Zdjęcie: RJA1988 z Pixabay

You are currently viewing WARSZTAT USTAWIEŃ SYSTEMOWYCH ,,MIŁOŚĆ I PIENIĄDZE”