MYŚLI KSZTAŁTUJĄ RZECZYWISTOŚĆ

  • Post category:Blog

Myśli człowieka kreują jego rzeczywistość a jego świadomość podąża stale za jego myślami. Przez myślenie człowiek określa swoje zdrowie i zdarzenia w swoim życiu oraz wybiera swoją drogę. Kiedy zmienia on swoje myślenie, tworzy nową rzeczywistość.

Mózg jest tylko anteną, która wybiera informacje zgodnie z filtrami spostrzegania i częstotliwościami wibracji człowieka z pola kwantowego.

Często mamy problem z porzuceniem ciężkich negatywnych i niszczących myśli. Koncentrujemy się na tym, czego nie mamy, czego się obawiamy albo czego nie możemy zrobić. Nieważne czy myślimy, że coś potrafimy, czy czegoś nie potrafimy – w obu przypadkach mamy rację. W ostatnim jednak negatywne myśli i uczucia przyciągają to, czego się obawiamy.

Jesteśmy jak taki żyjący magnes, który przyciąga do swego życia dokładnie takich ludzi, sytuacje i zdarzenia, które rezonują z naszymi dominującymi myślami, ponieważ podobne przyciąga podobne. W dodatku myśli się materializują, bo są one formą energii. Energia myśli odpowiada idącym w parze z nią emocjom, a więc im więcej wiążemy uczuć z daną myślą tym szybciej się ona materializuje. To mogą być zarówno pozytywne uczucia jak i negatywne.

Nie ma ludzi, którzy myślą tylko pozytywnie. Każdy może mieć słabszy dzień. Dlatego szczególnie w takich dniach, musimy zatrzymać się, pooddychać i skierować myśli na pozytywną ścieżkę. Kiedy powiemy sobie, że przecież możemy kreować rzeczywistość to przekierowanie myśli będzie dla nas prostsze.