Filmy – NIEBIAŃSKA PRZEPOWIEDNIA

  • Post category:Blog

Piękny film o nadchodzących nowych czasach. Od kilku lat wracam do niego i za każdym razem odkrywam coś nowego.

Niebiańskie Objawienia.

1. Odkrywamy ponownie, że żyjemy w głęboko tajemniczym świecie, pełnym zbiegów okoliczności i synchronicznych spotkań, które wydają się być na przeznaczone.

2. W miarę jak będziemy się budzić z tej tajemnicy, stworzymy zupełnie nowe spojrzenie na świat. Wszechświat na nowo stanie się źródłem energii i świętości.

3. Odkryjemy, że wszystko wokół nas składa się z boskiej energii, którą zaczynamy widzieć i rozumieć.

4. Z tej perspektywy widzimy, że ludzie nigdy nie czuli się bezpiecznie i zawsze czuli się odłączeni od tego świętego źródła a przez to próbowali odbierać sobie energię, nawzajem się dominując. Ta walka jest przyczyną wszystkich ludzkich konfliktów.

5. Jedynym rozwiązaniem jest odnowienie osobistej relacji z boskością. Mistyczna transformacja, która wypełnia nas nieskończoną energią i miłością poszerza naszą percepcję piękna i podnosi nas do świadomości wyższego ja.

6. W tej świadomości możemy stworzyć nasz własny mechanizm kontroli i odkryć szczególną prawdę, misję do wykonania, która pomoże ludzkości przenieść się na nowy poziom rzeczywistości.

7. Ta misja pozwoli nam odkryć wewnętrzną intuicję, która pokaże nam gdzie iść i co robić i jeśli będziemy dobrze ją interpretować przyniesie nam cały ciąg zbiegów okoliczności, które pomogą nam w wykonaniu misji.

8. Kiedy już wielu z nas wejdzie w ten ewolucyjny pęd i będziemy ciągle oddawać energię wyższym ja ludzi, których spotykamy zbudujemy nową kulturę w której nasze ciała będą ewoluować coraz wyższym poziomom energii i percepcji.

9. W ten sposób uczestniczymy w długiej wędrówce ewolucji od wielkiego wybuchu aż po ostateczny cel życia. Napełnienie energią naszych ciał pokolenie po pokoleniu, aż wejdziemy do nieba, które w końcu zobaczymy.