Z CYKLU CIEKAWOSTKI Z WARSZTATÓW

  • Post category:Blog

Jak działa Pole wiedzące można przekonać się biorąc udział w warsztatach ustawień systemowych.

Klientka ustawiała problemy ze swoim zdrowiem. Ja wiedziałam, że jest księgową, bo kiedyś o tym rozmawiałyśmy. Nikt z grupy o tym nie wiedział. Zresztą ja też nie miałam wiedzy, gdzie pracują pozostali uczestnicy. Ponad połowę grupy widziałam w tym dniu po raz pierwszy.

Do ustawienia zostali wybrani: najpierw reprezentantka klientki, potem reprezentantka śmierci i reprezentantka życia a następnie osoba, która reprezentowała ojca klientki (też była to kobieta, bo tu płeć nie ma znaczenia).

W tle ustawienia pokazał się pracoholizm prowadzący do śmierci.

Kiedy ustawienie się zakończyło i zrobiliśmy przerwę, po kolei zaczęły podchodzić do mnie osoby biorące udział w tym ustawieniu. Okazało się, że wszystkie reprezentantki są księgowymi z problemem pracoholizmu. Wszystkie kobiety stwierdziły, że to był również ich temat, który chciały w przyszłości ustawiać. Ale teraz już nie muszą, bo biorąc udział w tym ustawieniu jako reprezentantki tak mocno to przeżyły, że czują że temat został ,,załatwiony” (cyt. reprezentantki).

Miewam na swoich warsztatach osoby, które przychodzą tylko jako reprezentanci i w ten sposób podczas ustawień dotykają swoich tematów.

Jeśli chcesz przekonać się jak działa Pole wiedzące zapraszam na najbliższe warsztaty, które odbędą się 3 czerwca ,,Idę odważnie do świata” oraz 4 czerwca „ Miłość i pieniądze”. Zapisy na stronie www.joannafratczak.pl

A ja życzę wszystkim pięknego dnia i cieszmy się wiosną i słońcem podczas spacerów 🥰🐝🌳🌿🌞🌸